Šaldytuvai. Viskas Apie Šaldytuvus

Skaitymo laikas: 2 – 2 min.

 

saldytuvai

Šaldytuvai

Šaldytuvai – tai virtuvės centras ir Jūsų individualumo išraiška.
Pirmieji šaldytuvai, skirti namams atsirado maždaug 1915 m. Amerikoje. 1930 metais jie jau buvo gana smarkiai paplitę, nes šaldytuvų kainos nukrito.

Šiandiena vartotojai gali rinktis iš kuo įvairiausių šaldytuvų, besiskiriančių savo dydžiu, šaldiklio talpa, dizainu ir, aišku, kaina.

Electrolux buvo pirmoji didelė kompanija, išpopuliarinusi šaldytuvus. Electrolux šaldytuvai buvo nedideli, kompaktiški,  tinkami naudoti virtuvėse.
Šiuo metu yra žymiai daugiau kompanijų savo asortimente turinčių šaldytuvus. Tai: Beko, Liebherr, Whirlpool, Atlant, lietuviški Snaigė.

Prieš perkant šaldytuvą derą įvertinti savo poreikius ir pasirinkti sau tinkamiausią variantą. Pirmiausia žiūrėkite, kokios talpos yra šaldytuvas. Galbūt Jums reikia daugiau šaldytų produktų. Tokiu atveju teks aukoti šaldytuvo talpą šaldiklio atžvilgiu.

Kitas veiksnis – šaldytuvai turi vadinamasias klimato klase. Klimato klasė nusako, kokioje optimalioje temperatūroje šaldytuvas tinkamas eksploatuoti, pav. SN klasė nurodo, kad šaldytuvą galima naudoti ten, kur aplinkos temperatūra svyruoja nuo +10 iki +32 laipsnių.

Šaldytuvai kaip ir visi elektros prietaisai naudoja elektros energiją. Svarbu, jog šaldyuvo energijos klasė būtų kuo aukštesnė. A+ rodo taupiausią šaldytuvą. Nors aukštesnės klasės šaldytuvai kainuoja daugiau, tačiau paskaičiavus gali pasirodyti, jog A+ klasės šaldytuvas po kelių metų atsiperka lyginant prieš tarkim B klasės šaldytuvą vien dėl suvartotos elektros energijos.

Visos šaldytuvų firmos nuolat tobulina savo technologijas ir pristato vis naujus modelius. Šiandien galima mėgautis ir papildomomis funkcijomis kaip kad FreshFrostFree, SpacePlus, FreshZone ir kt.

Šaldytuvai ateityje netgi turės “smegenis” bei patys sugebės užsakinėti maistą iš parduotuvių sutaupydami savo šeimininkams daug laiko vaikštant po prekybos centrus.

Daugiau informacijos apie teisingą maisto laikymą šaldytuvuose.


PrastaiPuiku (6 votes, average: 6.00 out of 10)
Loading...Loading...

6 Komentarai į “Šaldytuvai. Viskas Apie Šaldytuvus”

 1. Parašė justina (February 7th, 2011 16:32)

  labai gerai aprasyta tiesog paskutine pastraipa yra juokinga

  Įvertink: Thumb up 1 Thumb down 2

 2. Parašė » Virtuvės Interjeras (March 4th, 2011 13:42)

  […] Baldai Drabužiai Grindys Sveikata Šaldytuvai Geriausi patarimai Lauko durys Kaip sutaupyti pinigų Kaip Mesti Rūkyti Interjeras namams […]

  Įvertink: Thumb up 1 Thumb down 0

 3. […] Šaldytuvai, kuriuose laikomi sūriai greitai prisigeria kitų produktų kvapo, todėl juos reikėtų laikyti sandariame inde arba suvyniotus į maistinę plėvelę ar foliją. Skirtingų rūšių sūrį patartina laikyti atskirai. Sviestas taip pat linkęs sugerti kvapus, todėl jį reikėtų laikyti sviestinėje. […]

  Įvertink: Thumb up 1 Thumb down 0

 4. Parašė raimis (July 25th, 2011 19:40)

  mes tai nusipirkom labai gera saldytuva SHARP is varle.lt parduotuves, tai jis atitinka visus musu lukescius

  Įvertink: Thumb up 1 Thumb down 2

 5. Parašė Irma (February 11th, 2014 01:43)

  Straipsnis tikrai neblogas, tik akis “bado” gausybė klaidų…

  Įvertink: Thumb up 1 Thumb down 0

 6. Parašė Raimondas (December 14th, 2014 19:35)

  “Šaldytuvai ateityje netgi turės “smegenis” bei patys sugebės užsakinėti maistą iš parduotuvių sutaupydami savo šeimininkams daug laiko vaikštant po prekybos centrus.” Matau, gerb. Justinai 2011 m. visa tai skambėjo juokingai, kaip ji pati įvardino, o štai pabėgus trejiems metams tai visai realiai skamba. Viskas tobulėja :)

  Įvertink: Thumb up 0 Thumb down 0

Informuoti, kai atsiras naujas komentaras. Užsisakyti pranešimus