Gimtadienio Dovana Pagal Zodiaką

Nepasitikite savo instinktais renkantis gimtadienio dovaną? Tada pasikliaukite žvaigždėmis. Astrologiniai ženklai pasako daug daugiau negu galvojate. Dabar žinodami žmogaus gimimo datą, galite atspėti jo mėgstamiausias spalvas, mėgstamą dizainą, hobius ir daug daugiau. Kai pritrūksta idėjų, gimtadienio dovaną išrinkti galite pasikliaudami zodiako ženklais.

Pradėsime nuo Avino ženklo.

Zodiako ženklas: Avinas (kovo 21 – balandžio 19)

zodiakas avinas

Ženklo savybės: Impulsyvus ir mėgstantis linksmybes, bebaimiai Avinai, dažniausiai būna būrio lyderiai

Kaip švenčia: Kuo daugiau, tuo geriau ir Avinai tikrai nesidrovės visiems pranešti, kieno šiandien gimtadienis

Dovanų idėjos: nupirkite Avinui dovaną, kuri paskatins jį išbandyti kažką naujo arba mes iššūkį jų drąsiajai pusei, pav. sklandymas ore, šokimas su parašiutu, skrydis oro balionu ar automobilių lenktynės. Avinai yra įgimti verslininkai, todėl dovanos, kurios padės verslui irgi sulauks didelio palankumo. Niekada nepailstantys Avinai bus laimingi gavę ką nors iš sporto inventoriaus arba bilietus į rungtynes.

Zodiako ženklas: Jautis (balandžio 20 – gegužės 20)

zodiakas jautis

Ženklo savybės: Jausmingi ir praktiški, Jaučiai turi polinkį į paprastumą, praktiškumą bei mėgsta gyventi patogiai

Kaip švenčia: Jų šventės planuojamos mėnesiais į priekį ir dažniausiai vyksta jaukiose ramiose vietose

Dovanų idėjos: Jaučiai yra tikri kaupikai ir kolekcionuotojai. Jeigu žinote jo mėgstama rašytoją, filmų serija ar muzikos grupę, tai dovanos radimas taps tikrai nesudėtingas. Jaučiai taipogi žino pinigų vertę ir nenuliūs gavę dovaną pinigine išraiška, o gal net akcijų pavidalu. Dovanos išvaizda bei pojūčiai taipogi svarbūs Jaučiams, todėl atsižvelkite į švelnumą bei jaukumą.

Zodiako ženklas: Dvyniai (gegužės 21 – birželio 21)

zodiakas dvyniai

Ženklo savybės: bendraujantys ir sąmojingi, Dvyniai dievina žinias bei energingai trykšta gyvenimo džiaugsmu

Kaip švenčia: Dvi šventės su daug veiklos. Vienas didelis vakarėlis visiems ir kitas ramus pasisėdėjimas su artimais draugais ar šeima.

Dovanų idėjos: Dovanokite Dvyniams viską, kas paskatintų bendravimą ar ižiebtų jų vaizduotę. Dvyniai mėgsta įvairovę, todėl kartais geriau dovanoti daugiau mažų dovanėlių negu vieną didelę. Kadangi Dvyniai dažnai blaškosi nuo vienos idėjos prie kitos, tai jiems nepakenktų dovana, kuri sukoncentruotų jų dėmesį ilgesniam laikui, kaip kad jogos pamokos ar originali dėlionė.

Zodiako ženklas: Vėžys (birželio 22 – liepos 22)

zodiakas vezys

Ženklo savybės: puoselėjantys ir nostalgiški, Vėžiai vertina tradicijas ir šeimą laiko svarbiausia vertybe

Kaip švenčia: Nedidelis susibūrimas namuose su šeima ir keliais artimais draugais bei nuotraukų albumų peržiūra

Dovanų idėjos: Vėžiai yra labai sentimentalūs, todėl dovanokite jiems kažką, kas turėtų asmeniškumo, pav. įrėmintą nuotrauką su jūsų parinktu vaizdu ar iškarpų albumas su bendrais prisiminimais. Jūs taipogi galite apeliuoti į Vėžių žemiškąją prigimtį dovanodami ką nors, kas padėtų patobulinti jų namus.

Zodiako ženklas: Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

zodiakas liutas

Ženklo savybės: dramos karaliai ir karalienės, Liūtai mėgsta būti visų dėmesio centre, tačiau jie kartu dosnūs, atlapaširdžiai ir labai aistringi

Kaip švenčia: kaip ir Avinai mėgsta didžiules šventes, gal net festivalius, kur visų akys nukreiptos į Liūtą, besipuikuojantį savo karūna.

Dovanų idėjos: Liūtai mėgsta būti aptarnaujami karališkai ir gauti ekstravagantiškas dovanas, dideles bei traukiančias dėmesį, tokias kaip krepšiai su dideliais logotipais, juvelyrika ir viską kas užrašoma didžiosiomis raidėmis. Liūtą galite pamaloninti dovanodami jam naujausią stalo ar kiemo žaidimą arba specialią kortų kaladę.

Zodiako ženklas: Mergelė ( rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

zodiakas mergele

Ženklo savybės: smulkmeniškos ir susikaupusios, Mergelės nuolat siekia tobulumo ir žinių

Kaip švenčia: tvarkinga šventė su kruopščiai apgalvotomis detalėmis, dekoru ir kokteiliais.

Dovanų idėjos: Mergelėms kuo praktiškesnė dovana tuo geriau. Jos mėgsta dovanas, kurias galima būtų naudoti tuoj pat, pav. užrašų knyga organizuoti savo laiką ar elektroninis daugiakalbis žodynas. Mergelės taipogi rūpinasi savo sveikata ir džiaugiasi dovanomis, kurios padės palaikyti gerą formą.

Zodiako ženklas: Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

zodiakas svarstykles

Ženklo savybės: tai harmonijos ir bendradarbiavimo ženklas, Svarstyklės yra bendraujančios, siekia pusiausvyros ir dažnai turi keletą užslėptų talentų

Kaip švenčia: Svarstyklės mėgsta surinkti visus savo draugus į vieną gražią šventę

Dovanų idėjos: Svarstyklėms nesvarbu dovanos kaina, tačiau vertėtų parinkti kažką gražiai padaryto. Šis ženklas mėgsta dalintis, todėl galite dovanoti kažką, kas leistų dovana naudotis ne tik Svarstyklėms bet ir jos draugams, pav. bilietai į koncertą dviems ar vyno degustavimo kursai. O jūs taip pat uždirbsite kelis papildomus Svarstyklių palankumo taškus, jeigu dovanoje bus dalelė jūsų širdies.

Zodiako ženklas: Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21)

zodiakas skorpionas

Ženklo savybės: paslaptingi ir smalsūs, Skorpionai yra gimę būti detektyvais bet savo privatų gyvenimą linkę slėpti. Pabandykite pažvelgti kiek giliau į Skorpioną ir išvysite aistrą, galią ir intensyvumą

Kaip švenčia: Kadangi Skorpionai yra uždari, jie nedaro didelio šurmulio dėl savo gimtadienio, bet tikisi, kad visi jį prisimins.

Dovanų idėjos: Kai Skorpionai neslepia savo paslapčių, jie jas atskleidžia. Jiems patiks bet kas, kas pažadintų detektyvo gyslelę, pav. žiūronai, detektyvinis romanas ar miško medžioklė. Jeigu pažįstate Skorpiona artimiau, galite padovanoti ja gundančią dovaną. Galbūt palepinkite jį masažu ar aromatine vonia.

Zodiako ženklas: Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21)

clip_image009

Ženklo savybės: Impulsyvus, filosofiškai nusiteikęs ir iš prigimties optimistas. Šaulys yra nuolatiniame judesyje ir nuolat galvoja.

Kaip švenčia: Netikėtas teminis gimtadienio vakarėlis su daugybe veiksmo.

Dovanų idėjos: Aktyvūs Šauliai mėgsta nuotykius. Taigi, pasitelkite tokias dovanas kaip paskraidymas karšto oro balionu, sporto prekės ar bet kas, kas leistų iškart susiruošti į kelionę. Arba galite pamaloninti jų protą su filosofine knyga arba dvasinės jogos kursais. Kadangi šis ženklas yra pusiau arklys, galite pabadyti jodinėjimo pamokas arba žirgų lenktynių stebėjimą.

Zodiako ženklas: Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19)

zodiakas ožiaragis

Ženklo savybės: Ambicingi ir patikimi, Ožiaragiai visada stengiasi pasiekti viršūnę, o būdami sąžiningi ir kantrūs viską pasiekia lengviau.

Kaip švenčia: Smagus vakaras prie stalo su šeima ir draugais, kur Ožiaragis sėdi stalo gale kaip svarbiausias svečias.

Dovanų idėjos: Kanceliarinės prekės ar restauruota šeimos nuotrauka būtų taikli dovana, bet Ožiaragį galite pamaloninti ir su visiškai priešinga jų natūrai dovana. Parinkite ką nors, ką patys Ožiaragiai galbūt drovėtusi nusipirkti, pav. seksualius apatinius arba dieną SPA centre. Ir kadangi jie dažnai mėgsta sumenkinti savo kūrybinius sugebėjimus, dovana iš serijos “pasidaryk pats” padėtų atsisklesti jų kitai “didelei idėjai”.

Zodiako ženklas: Vandenis (sausio 20 – vasario 18)

zodiakas vandenis

Ženklo savybės: Ekscentriški ir individualistai, Vandeniai turi gebėjimą panaudoti senus daiktus naujai ir yra stebėtinai socialiai atsakingi.

Kaip švenčia: Vandeniai gali vienais metais surengti tikrą puotą, o kitais tik mažą vakarėlį su keliais draugais.

Dovanų idėjos: Užtikrinkite, kad dovana turi kažką unikalaus ar neįprasto. Kadangi Vandeniai mėgsta technologijas ir keliones, galite nušauti 2 zuikius vienu šūviu dovanodami daiktą, kuris pravers keliaujant. Taip pat galite dovanoti dovaną, kurios dalis kainos skiriama kokiam nors kilniam tikslui.

Zodiako ženklas: Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

zodiakas zuvys

Ženklo savybės: Jautrios ir artistiškos, Žuvys lakią vaizduotę ir polinkį į fantaziją

Kaip švenčia: Ramus vakarėlis rengiamas tikrąją gimtadienio dieną

Dovanų idėjos: Pasiūlykite žuvims visišką pabėgimą nuo rutinos, kaip pav. dieną SPA centre, naujausią videožaidimą ar fantastinę novelę. Galite pastimuliuoti Žuvų kūrybinę pusę dovanodami kažką susijusio su muzika, poezija, šokiu ar fotografija. Aišku, neprašausite dovanodami naują žuvelę jų akvariumui ar kokią vandens sporto prekę.

PrastaiPuiku (1 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...
  1. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy