Fototapetai – namų interjeras

fototapetasFototapetas – tai meno kūrinys, priemonė, kuri interjere padeda sukurti nuotaiką ir stilių, išryškina jo idėją. Tačiau jo nereikėtų naudoti vietoj paveikslo ant sienos.

Geriausia rinktis abstrakčius fototapetus, kurie sukurtų foną, lengvą nuotaiką. Nepatartina rinktis fototapetų, kuriuose yra labai konkre­tūs vaizdai, ryškūs kontrastai, daug detalių, spalvų. Tai gerokai apsunkina erdvę. O jeigu kambaryje dar yra kitų baldų, tai jis atrodys perkrau­tas ir gali slėgti. Taip pat reikėtų vengti vaizdinių, kur gali atsirasti akių kontaktas. Tinkamai parinkti fototapetai gali vizualiai praplėsti mažo kambario erdvę. Jie taip pat sukuria norimą nuotaiką kambaryje.”

Toucan birdFototapetas nėra pati brangiausia investicija namo ar buto interjere. Papuošti sieną galima vos už 130 litų. Skirsis tiktai popierius, ant kurio jis atspausdintas.

Pigesni fototapetai spausdinami ant paprasto tapetinio popieriaus ir jų negalima plauti. Brangesni – plaunami, pagaminti vinilo ar flizelino pagrindu.

Paprastai fototapetas parduodamas sukarpytas į 4-8 dalis. Taip paprasčiau jį užklijuoti, tik reikia kruopščiai ir tiksliai atitaikyti piešinį.

Beje, klijuojant fototapetą nepatariama užtepus klijų laukti, kol jie įsigers, kaip tai įprasta daryti su vyniojamais tapetais. Dėl drėgmės popieriaus lakštai kiek išsiplečia ir vėliau gali būti sudėtinga suderinti skirtingas fototapeto dalis.

Dar vienas nebrangaus fototapeto privalumas – kada tik panorėję galėsite jį nuplėšti ar pakeisti kitu. Ir tai bus netgi lengviau nei perdažyti sieną.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , , , , , , , , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy