Kaip Užregistruoti Domeną?

imageAr kada nors pagalvojote apie savo svetainę internete? Domenas, yra internetinis adresas, kurį matote savo naršyklės adreso laukelyje. Pav. šiuo metu jūs skaitote domeno valdopatarimai.lt straipsnį apie domenus.

button (2)

Anksčiau domenų registracija kainavo gana brangiai (daugiau nei 100Lt), bet šiuo metu jų kaina nukrito ir dabar svyruoja nuo 20 iki 30Lt per metus. Tai maždaug 2Lt per mėnesį.

Domenai, kaip ir daug kas šiame pasaulyje yra riboti, todėl jeigu ateityje planuojate kurti savo svetainę arba tiesiog turėti domeną su savo vardu ir pavarde reikėtų nedelsti ir užregistruoti savo domeną. Jeigu dažnai laiko praleidžiate internete, keliaujate po pasaulį ar darbe naudojate vizitines korteles verta pagalvoti apie savo nuosavą domeną. Pagalvokite, kaip solidžiai atrodysite vizitinėje nurodę savo domeną, į kurį nuėjęs žmogus galės rasti jūsų kontaktinius duomenis.

Nuėję į iv.lt puslapį galite patikrinti, ar domenas su jūsų vardu dar neužimtas. Tiesiog įrašykite savo vardą su taškas lt galūne ir spauskite tinkrinti adresus mygtuką.

image

Jeigu domeno su vardu nebėra laisvo, būkite išradingi ir pabandykite pridėti pavardę, brūkšnelį tarp žodžių ar kokią skaičių kombinaciją.

Dar galite rinktis domeną nebūtinai su .lt galūne, yra domenų su .com, .net ir kt. galūnėmis. Didelio skirtumo tarp jų nėra, tik labiau įprasta, kad .lt domenai naudojami lietuviškiems puslapiams.

Taigi, radę sau patinkantį domeną ilgai nedelsite ir užsisakykite, nes per dieną jų užregistruojama keli šimtai, todėl kas nors kitas gali nusipirkti jūsų domeną.

Kai jau turėsite savo domeną, prisijunkite prie valdymo skydo ir pasirinkite funkciją “nukreipti”. Toliau rinkitės “Nukreipti į puslapį” ir įrašykite pav. savo Facebook profilio nuorodą.

Po kelių akimirkų nukreipimas įsigalios ir visi įrašę į naršyklės adreso laukelį jūsų naujojo domeno pavadinimą bus nukreipti į jūsų Facebook puslapį.

Šiame straipsnyje aptarėme tik kaip užregistruoti domeną ir nukreipti jį į jau esamą Facebook puslapį. Jeigu jūs norėtumėte turėti savo asmeninį puslapį, tam jau prireiks talpinimo (arba hosting’o) paslaugų. Apie tai greitai parašysime kitame straipnyje.

Kaip visada, jeigu turite kokių klausimų, pasidalinkite jais komentarų skiltyje ir pasistengsime į juos atsakyti.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , , , , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy