Kaip Parašyti Euro Ženklą €?

Artėjant euro įvedimui Lietuvoje vis dažniau prireiks parašyti euro ženklą € įvairiuose dokumentuose. Pateikiame 3 paprastus būdus, kaip parašyti euro ženklą.

1 Būdas. Universalus

Šis būdas yra universaliausias ir tinka įvesti € simbolius paieškos sitemose, el. laiškuose, web formose ir kitose vietose. Įsitikinkite, kad jūsų klaviatūroje įjungtas Num Lock mygtukas (dega švieselė).

Pastatykite pelės žymeklį į vietą, kurioje norite įterpti euro simbolį. Tada klaviatūroje nuspauskite ir laikyte ALT mygtuką, laikydami šį mygtuką surinkite tokius skaičius: 0 1 2 8euro-klaviatura

Netrukus pažymėtoje vietoje atsiranda euro simbolis €.

2 Būdas. Microsoft Word

Šis būdas tiks naudojantis teksto redagavimo programa MS Word. Surinkite tokią kombinaciją: CTRL + ALT + E ir netrukus atsiras € simbolis.

3 Būdas. Užmaršiems

Jeigu vis dėlto sunkiai atsimenate įvairias raidžių ir skaičių kodų kombinacijas, siūlome paprasčiausią būdą, kaip padėti euro € ženką.

Į vietą, kurioje norite įterpti euro ženklą jį tiesiog nukopijuokite.

Pažymėkite kairės pelės klavišu € ženklą (norint pažymėti ženklą ar visą sakinį reikia atsistoti su pele prie kairiojo ženklo krašto ir nuspaudus kairįjį pelės klavišą tempti į dešinę, kol pažymėsite norimą vietą, tada atleisti kairįjį mygtuką. Pažymėta vieta būna su patamsintu fonu), paspauskite dešinį pelės mygtuką ir pasirinkite Kopijuoti (arba Copy jei naudojate anglišką Windows versiją)

Štai ženklas, kurį galite pažymėti 

 

 

kaip-parasyti-euro-zenkla

Jeigu turite kokių klausimų ar pageidavimų, parašykite komentaruose.

Papildymas. Skaitykite naujausią patarimą, kaip pridėti euro ženklą į bet kurią klaviatūrą.

PrastaiPuiku (4 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...
  1. , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy