Klijuotės, Linoleumas, Apmušalai ir Sveikata

I´m thankful for the typical mornings.Virtuvės stalui nusipirkote naują klijuotę, kuri atrodė tikrai labai gražiai, tačiau, nepraėjus nė parai, virtuvėje pasklido slogus kvapas. Taip iš tiesų, klijuotė jūsų virtuvėje, kaip deja, ir kiti mūsų chemijos pramonės gaminiai ne visuomet mums linki gero. Todėl reikia žinoti kai kuriuos dalykus, kurie jums padės apsisaugoti nuo netikėtumų.

Jeigu jūs panaudosite klijuotę ne tiktai stalui uždengti, bet ir išsiklijuosite ją kaip apmušalais virtuvės sienas, koridorių, vonią bei kitas vietas, – jūsų kvėpavimo takams gręsia pavojus. Mat ši chemijos pramonės produkcija pasižymi ilgalaikiu ir intensyviu polimerinių medžiagų skleidžiamų dalelių išsiskyrimu, kurios kvėpuojant patenka į plaučius ir gali juose sukelti įvairius alerginius negalavimus.

Iš medžio drožlių padarytų baldų išsiskiriantis formaldehidas metanolas, amoniakas neigiamai veikia žmogaus sveikatą, todėl naujuose balduose aliejiniais dažais reikia uždažyti visus plyšius ir tokiu būdu juos užhermetizuoti.

Buto grindų padengimui geriausia tinka linoleumas su minkštu izoliaciniu pamušalu. Tokios grindys yra naudingos ten, kur žmonės yra linkę greitai persišaldyti arba tiesiog tokiai persišaldymo galimybei sumažinti. Damero

Aerozoliniai dezodorantai , kuriuos mes naudojame nemaloniems buto kvapams panaikinti , nesumažina cheminių dalelių koncentracijos ore. Patys aerozoliai gali būti alerginės organizmo reakcijos priežastimi.

Vaiko kambarį klijuokite tik popieriniais apmušalais arba jį išdažykite aliejiniais ar klijų dažais – jie mažiausia kenksmingi vaiko sveikatai.

Senstantys kilimai  labai dulka, ir iš jų išsiskiria daug organinės kilmės dulkių, kurios pastoviai tvyro ore. Smulkiausios tų dulkių dalelytės plaukioja maždaug pusės metro virš grindų aukštyje, – ir tokiu būdu yra pavojingos pačių mažiausių vaikų sveikatai, gali sukelti alerginius susirgimus.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy