Teleloto Bilietų Tikrinimas

Teleloto Bilietų Tikrinimas

Norint patikrinti Teleloto bilietą nebūtina kaip seniau eiti į parduotuvę ir prašyti pardavėjos patikrinti bilietus. Šiais laikais patikrinti Teleloto bilietą galima ir internetu. Yra sukurta nemažai svetainių, leidžiančių patikrinti, ar bilietas laimėjo, ar ne.

Viena iš tokių yra Teleloto Bilietų Tikrinimas svetainė, kurioje lengvai ir greitai patikrinsite savo turimą Teleloto bilietą (-us).

Jeigu dar nė karto netikrinote bilietų, štai kaip tai padaryti:

  • Ant Teleloto bilieto susirandame jo lošimo numerį (kas savaitę jis padidėja per vieną vienetą)
  • Taipogi susirandame bilieto numerį (jis yra po skaičių matrica)
  • Šiuos 2 numerius įrašome į atitinkamus langelius ir spaudžiame “Tikrinti”. Po akimirkos jums bus parašyta, ar bilietas laimėjo.

Jeigu žaidžiate gana dažnai, tai vertėtų išsisaugoti šios svetainės nuorodą ir po kiekvieno sekmadienio lošimo užsukti pasitikrinti savo Teleloto bilieto.

Keletas idomių faktų: skaičiai ant kortelės išrenkami ne atsitiktiniu būdu, tačiau iš eilės pagal iš anksto sugeneruotas kombinacijas. Maždaug per metus yra išperkamos visos įmanomos kombinacijos ir viskas vėl prasideda iš naujo. Ilgai nedelskite nepasitikrinę savo Teleloto bilieto, nes tokie prizai kaip automobiliai gali būti išduodami tik per artimiausią savaitę, o piniginiai per kiek ilgesnį lakotarpį.Teleloto Bilietų TikrinimasTeleloto Bilietų Tikrinimas internete