Batų Dydžių Lentelė. Išverskite USA – EU Dydžius

Skaitymo laikas: 2 – 2 min.

Dažnai internete ar šiaip galime pamatyti batų dydžius, skelbiamus lietuviams neįprastais numeriais, pav Shoe Size 10. Amerikoje, kaip ir daugumoje kitų šalių egzistuoja skirtinga batų dydžių sistema, todėl kartais gali kilti painiava, norint sužinoti, koks yra europietiškas dydis.

Žemiau pateikiama lentelė rodo, kaip galima konvertuoti amerikietiškus arba angliškus batų dydžius į europietišką standartą. Dydžių konvertavimo lentelė yra specialiai pritaikyta Nike modelio sportbačiams, tačiau tinka ir visiems kitiems batams.

Norėdami sužinoti, koks yra europinis bato dydis turint amerikietišką dydį, reikia pasirinkti numerį ir žiūrėti, kas parašyta žemiau EUR eilutėje.

Batų dydžių lentelė

Nike batų dydžių lentelė

Žemiau pateikiama batų dydžių lentelė paprastiems batams, joje galite palyginti batų dydžius Europoje, Anglijoje, Amerikoje, Australijoje ir kt.

Batu dydziai

Batų dydžiai

Paaiškinimai: M reiškia vyrams, W – moterims. Suraskite savo turimą dydį pav. 10 U.S moterims ir eikite stačiai į viršų iki Europe eilutės, matome, kad 10 dydį atitinka 42 dydis europietiškas.

Įdomus faktas: iš visų JAV prezidentų didžiausio numerio batus avėjo Bilas Klintonas ir Abrahamas Linkolnas, jų pėdos dydis buvo JAV 13 arba 47,5 Europietiškas dydis.

 1. , , , ,

PrastaiPuiku (3 votes, average: 9.00 out of 10)
Loading...Loading...

2 Komentarai į “Batų Dydžių Lentelė. Išverskite USA – EU Dydžius”

 1. Parašė Irena (February 17th, 2012 22:04)

  Noriu suzinoti jei numeris batu Amerikoje 8,5C/D US tai koks bus lietuvoje arba europoje

  Geriausiai įvertinti: Thumb up 7 Thumb down 1

 2. Parašė nona (July 23rd, 2013 14:41)

  Na sita lentele tai isvis yra absoliuti nesamone; US nesioju 9,5-10 priklausomai nuo kompanijos, LT mano numeris yra 40, EU 41; LT ir EU batu dydziai irgi skiriasi; neklaidinkite zmoniu

  Įvertink: Thumb up 1 Thumb down 3

Informuoti, kai atsiras naujas komentaras. Užsisakyti pranešimus