Linoleumo Priežiūra Ir Valymas

linoleumPaklojus linoleumą ir pavaikščiojus juo, linoleumas truputį ištįsta, išsitempia 3-5 cm į abi puses, todėl jo neprikalkite vinutėmis. Geriau priklijuokite jį specialiais klijais. Linoleumo neplaukite su soda, nes jis greitai nustos blizgėjęs ir pradės blukti. Plaukite šiltu vandeniu su muilu, perplaukite švariu vandeniu ir sausai nušluostykite. Linoleumą galite patepti specialiu tepalu.

  • Linoleumas geriau nusiplaus,kai į vandenį įpilsite truputį acto. Išdžiūvęs jis atrodys kaip išvaškuotas. Kad linoleumas netrūkinėtų, kas 2-3 mėnesiai patepkite jį natūraliu pokpstu ir gerai ištrinkite minkšta šluoste. Kartą per mėnesį linoleumą patrinkite šluoste, suvilgyta šviežiame piene, paskui išblizginkite. Rašalo dėmes nuo linoleumo galite nutrinti pemza. Likusius pėdsakus pavalykite aliejumi arba pokostu, paskui gerai nublizginkite vilnone minkšta šluoste.
  • Labai išsitrynusias  linoleumo  vietas nudažykite tos pačios spalvos aliejiniais dažais. Jeigu linoleumą įnešėte iš šaltos į šiltą patalpą, rulono tuojau neišvyniokite, nes linoleumas gali sutrūkinėti.Tegu jis pastovi kelias valandas.
  • Jeigu linoleumas kurioje nors vietoje išsipūtė, pradurkite pūslę yla,išleiskite orą ir, ant viršaus užtiesę popieriaus, palyginkite karštu lygintuvu. Jeigu tai nepadeda,išsipūtusią vietą prapjaukite peiliu, įpurškite tirpiklio,esančio mastikoje,ir vėl palyginkite karštu lygintuvu per popierių. Jeigu ir tai nepadeda, vadinasi, toji vieta liko neištepta mastika. Tokiu atveju po pūsle įpilkite mastikos.
PrastaiPuiku (1 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...
  1. , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy