USB Atmintinės Personalizavimas

USB atmintinės pakeitė senuosius floppy diskelius, nes būdamos mažesnės talpina žymiai daugiau duomenų ir yra patogesnės.

Jeigu turite kelias USB atmintines (darbui, filmams, nuotraukoms ir t.t.) kartais sunku atsidarius My Computer nustatyti, kokia atmintinė yra įdėta. Šiuo atveju galima savo USB atmintinę personalizuoti suteikiant jai unikalų paveiksliuką, vadinamą ikoną. Kaip tai atrodo atsidarius My Computer langą galima matyti žemiau.

usb-atmintine

Norint USB atmintinei suteikti unikalų paveiksliuką reikia į ją įrašyti 2 failus: ikoną pavadinimu autorun.ico ir spec. failiuką pavadinimu autorun.inf

Ikoną galite susikurti iš bet kokios savo turimos nuotraukos šioje svetainėje. Nepamirškite pervadinti suskurtos ikonos į autorun.ico

Failiuke autorun.inf įrašykite tokį tekstą:

[autorun]
icon=autorun.ico

Jeigu viską atlikote teisingai, kitą kartą kai įdėsite USB raktą į savo kompiuterį, vietoj tradicinės ikonos pamatysite savo naująją ikonėlę.

Jeigu nenorite netyčia ištrinti šių dviejų failų, galite juos padaryti nematomais pasirinkę su dešiniu pelės klavišų opciją Properties->Attributes reikšmę Hidden.

PrastaiPuiku (1 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...
  1. , , , , , , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy