Garažo Vartai – Ką Reikėtų Žinoti

Garažo vartai namui yra ne tik labiausiai matomas elementas, bet ir didžiausia judanti dalis. Būtent dėl to patartina garažo vartus palaikyti deramos kokybės ir nepriekaištingai veikiančius. Pagrindiniai du garažo durų tipai yra du – tai plokštuminiai ir segmentiniai. Segmentiniai vartai yra populiariausi.

plokstuminiai-garazo-vartai
Plokštuminiai vartai


Segmentiniai vartai

Plokštuminiai vartai yra pagaminti iš vientiso metalo lakšto, kuris sukasi į išorę ir viršun. Segmentiniai garažo vartai yra pagaminti iš 4 ar daugiau sekcijų, kurios yra sujungtos tarpusavyje bei rieda palei siena pritvirtintais ratukais. Su šia sistema, vartai gali atsidarinėti tiesiai viršun ir atgal.

Nors segmentiniai vartai kainuoja nuo 25% iki 35% brangiau nei ploštuminiai, jie verti ekstra pinigų dažniausiai, nes yra žymiai saugesni ir lengviau valdomi, tokie garažo vartai gali būti atidaromi net jei automobilis stovi šalia vartų. Dėl to jog segmentiniai garažo vartai montuojami iš vidaus nei išorėje, jie geriau apsaugoti nuo atmosferos poveikio. Taip pat didesnis saugumas, nes gali būti atidaromi iš šonų.
segmentiniai-garazo-vartai
Abu minėti garažų vartų tipai yra gaminami iš medžio, plieno ir stiklo pluošto. Įvairus raštai ir dizainas. Galima sumontuoti su papildomom funkcijom, kaip langai ar elektriniai pakėlikliai valdomi nuotoliniu valdymo pulteliu.

PrastaiPuiku (2 votes, average: 7.50 out of 10)
Loading...
  1. , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy