Šį atminties lavinimo žaidimą rekomenduojame žaisti bent kartą per dieną.

Žaidimo esmė paprasta, paspaudus ant kvadratuko trumpam pasirodo paveiksliukas, kurį turite atsiminti. Toliau ieškote to paveiksliuko antrininko, t.y. tokio pat antro paveiksliuko. Kai abu paveiksliukai atidaromi vienas po kito, jie sprogsta ir bendras paveiksliukų skaičius sumažėja.

Norint “laimėti” žaidimą, reikia  panaudoti kuo mažiau bandymų suporuoti visus paveiksliukus. Tam galite pasitelkti įvairias taktikas, kaip kad pav. atidaryti paveikslėlius iš eilės, o ne atsitiktine tvarka.

Nenusiminkite, jeigu iš pradžių sekasi gan sunkiai, tai reiškia, kad jums tikrai reikia šiek tiek palavinti atmintį. Žaidžiant šį žaidimą kelis kartus per dieną, po kiek laiko pamatysite, kad rezultatai vis gerėja.

Keletas pastabų:

    • Jeigu norite pradėti žaidimą iš naujo jo nebaigus, reikia perkrauti puslapį (Refresh mygtukas arba F5 klaviatūroje)
    • Paveiksliukai nesikeičia, keičiasi tik jų išdėstymo tvarka
    • Žaidimą atlikite neskubėdami (laikas į rezultatą neskaičiuojamas), nes kuo greičiau bandysite suporuoti visus paveikslėlius, tuo daugiau klaidų padarysite, leiskite atminčiai veikti savo ritmu.
    • Visus paveiksliukus surinkus teisingai pasirodo jūsų gautas įvertinimas procentais. Vidutiniškai įvertinimai svyruoja nuo 30 iki 40%.
    • Komentaruose galite su kitais pasidalinti savo rezulatatais, arba paklausti, jei ko nesupratote. Sėkmės!

Pastaba: Jeigu žemiau nematote žaidimo lango, turite aktyvuoti Adobe Flash įskiepį.

Get Adobe Flash player

Papildymas: Jeigu norite naujų paveikslėlių treniruoti atminti, siūlome išbandyti kitą šio žaidimo versiją su piešiniais. Memory Game Dana’s version.

Kaip ir automobilis nevažiuoja be kuro, taip  ir smegenų darbas priklauso nuo maisto, kurį valgome. Sužinokite, koks geriausias maistas smegenims.