Kaip Saugoti Baldus. Baldų Priežiūra

Raudonmedžio baldus labai sveika patrinti su varnalėšų aliejumi. Riešutmedžio baldams geriausia tinka mišinys , sutaisytas iš alyvmedžio aliejaus ( du valgomieji šaukštai ), sumaišyto su tokiu pačiu kiekiu raudono vyno. Iš ąžuolo pagaminti baldai valomi tokiu mišiniu : 1 stiklinė šilto alaus , 1 arbatinis šaukštelis smulkaus cukraus ir gabalėlis vaško.

Odiniai apmušalai yra valomi skudurėliu , sumirkytu išplaktuose kiaušinio baltymuose. Nuo tokio valymo oda vėl atgauna savo pirmykštį blizgėjimą. Tokiu pačiu būdu galima valyti ir odinius knygų viršelius.

Kad baldai gerai blizgėtų , įsipilkite į butelį pusę puodelio alyvmedžio aliejaus ir sumaišykite jį su tokiu pačiu vyninio acto kiekiu. Gerai suplakite ir ištrinkite šiuo mišiniu baldų paviršių (tiktai ne raudonmedžio baldus ). Po to — nelabai spausdami sausą skudurėlį , gerai su juo pablizginkite . Snapshot_038

Nešvarių skalbinių dėžėje ilgai nelaikykite sintetinių drabužių , kadangi jie susiraukšlės taip , kad po išskalbimo jų vis tiek neišlyginsite. Kad skalbiniai neišbluktų , prieš skalbdamos juos pamerkite į vandenį su kalcinės sodos priedu.

Ilgiau nešioti bei užskalbti balti vilnoniai drabužiai pagelsta. Niekuomet jų nedžiovinkite prieš saulę ar glausdami prie šildymo įrenginių.

Jeigu lygintuvas tepa rūbus – pabraukite su juo per balto popieriaus lapą , prieš tai ant jo užbėrę druskos.

Gofruotą sijoną geriau išlyginsite drėgną ir lygindamos per pergamentinį popierių. Per jį gerai matyti , kur reikia lyginti . Kavos dėmes galima pašalinti amonio chlorido skysčiu.

Jeigu jūsų skėtis pradėjo rūdyti , — išspauskite citrinos sulčių ant rūdžių , po kiek laiko jas nuvalykite ir , nuplovusios vandeniu , palaikykite tas vietas virš garų.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy