Kvepalai. Edt, Edp Kvepalai, Kokie Skirtumai?

kvepalai

Internete veikia daugybė kvepalų parduotuvių, siūlančių garsiausių dizainerių ir firmų kvepalus. Tačiau nesivaikykite skelbiamų nuolaidų, nes be atitinkamų žinių galite šiek tiek nusivilti.

Anksčiau turbūt pirkote kvepalus eau de cologne ar eau de toilette, o gal eau de parfum? Koks čia skirtumas? O skirtumas susideda iš koncentracijos, tai yra, koks procentas gryno 100% kvepalų aliejaus yra ištirpęs naudojamame alkoholyje. Kuo aukštesnė kvepalų koncentracija, tuo kvepalai yra brangesni ir tuo ilgiau atlieka savo tiesioginę paskirtį, būtent, skleidžia aromatą. Dažniausiai grynos koncentracijos kvepalai nepardavinėjami purškiamuose buteliukuose, bet tik mažyčiuose butelaičiuose, iš kurių užtenka pirštu paliesti mažą lašelį ir pasitepti ant odos. Šio mažo kiekio užtenka ilgam laikui.

Procentai, kuriuos matote ant kvepalų buteliukų nurodo esančio alkoholio kiekį kvepalų skystyje. Kvepalai su stipriu aromatu turi didesnę alkoholio koncentraciją negu švelnūs kvapai.

Parfum kvepalai

Jie susideda iš 15-30% kvepalų esencijos ir yra pati stipriausia rūšis. Tai reiškia, kad šie kvepalai ne tik ilgiau naudojami, bet ir kvepia ilgiau nei kiti. Dažniausiai iki 6 val. priklausomai nuo odos tipo.

Parfum De Toilette

kvepalai-edt Tai dažniausiai tarpinis variantas tarp perfume ir EDP stiprumo atžvilgiu, tačiau kelios kompanijos naudoja šią savoką aprašyti EDT tipą.

Eau De Parfum (EDP) kvepalai
Silpnesi nei perfume kvepalai, apie 8-15% koncentracijos, todėl ir kainuoja mažiau. Kvėpinimo poveikis trunka nuo 3 iki 5 val.

Eau De Toilette (EDT) kvepalai

kvepalai-edp Tai dar švelnesnės koncentracijos (4-8%) ir todėl labiausiai tinkami naudoti kasdien. Dažniausiai šie kvepalai yra pigesni nei EDP ir skleidžia aromatą nuo 2 iki 4 valandų.

Eau De Cologne (EDC) kvepalai

Dažniausiai vadinami tiesiog Cologne kvepalais, jie yra 3-5% koncentracijos ir kvėpina iki 2 val.

Bond No. 9

Kvepalai vyrams

Eau De Toilette (EDT)

Tai yra didžiausios koncentracijos pardavinėjami kvepalai , kurie prieinami vyrams ir ir todėl jų poveikis trunka ilgiausiai, iki 5 val. Dažniausiai sutinkami šlakstymo arba puršikiamuose buteliukuose.

Tualetinis vanduo po skutimosi

Mažiau stiprus ir populiariausias pasirinkimas, trunka iki 2 – 3 valandų. Losjonai po skutmosi yra švelnesni veido odai nei EDT.

moteris

Žiūrėkite: Kvepalai pigiau naudojant 1 paprastą triuką

PrastaiPuiku (2 votes, average: 5.00 out of 10)
Loading...
  1. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
1 komentaras

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy