Kaip Sumažinti Nuotrauką Su Paint

Didžiausia raiška skaitmeniniais fotoaparatais darytos nuotraukos buna per didelės tiek savo dydžiu ekrane, tiek užimama vieta kompiuteryje. Norint persiųsti keletą nuotraukų el. paštu ar įkelti į forumą, prieš tai patartina jas sumažinti.

Nuotraukų sumažinimui naudosime paprastą programėlę Paint, kuri būna kiekviename kompiuteryje (Eikite per START->All programs-> Accessories ir ten matysite Paint)

image

1. Žingsnis. Į Paint įkeliame nuotrauką, kurią norime sumažinti. Galite tai padaryti tiesiog nutempę nuotrauką ant atidaryto Paint lango, arba spaudžiant su dešiniu ant nuotraukos ir pasirenkant Open with Paint

image

2. Žingsnis Einame į Paint meniu per Image->Resize/Skew

image

ir įrašome, kiek procentų norime sumažinti esamą nuotrauką, pav. 50 ir 50. Svarbu. Įrašykite vienodus skaičius, kitaip sumažinta nuotrauka atrodys tarsi suspausta iš viršaus ar iš šonų.

image

3. Žingsnis. Išsaugome nuotrauką. Jeigu norite turėti originalą nesumažintą, tada į Paint įkeltą nuotrauką išsaugokite kitu pavadinimu kompiuteryje. Eikite per File-> Save as ir įrašykite naują nuotraukos pavadinimą, pav. katinas-sumazinta.jpg

Tai pats paprasčiausias ir greičiausias būdas sumažinti nuotrauką.

PrastaiPuiku (4 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...
  1. , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy