Kaip Padidinti Vaizdą Ekrane

Kartais ilgai skaitant tekstą kompiuterio ekrane akys pavargsta ir ima ašaroti bei perštėti. Jeigu negalite daryti pertraukėlių pailsinti akims, tai bent jau palengvinkite jų darbą padidindami vaizdą kompiuterio ekrane.

Jeigu naudojate Internet Explorer, tai lengviausias būdas padidinti vaizdą monitoriuje yra pasinaudoti didinimo stiklo funkcija, esančia apačioje dešinėje naršyklės lango pusėje.

image

Galite didinti vaizdą net iki 400%

Kitas būdas, yra padidinti ne vaizdą, o tik tekstą. Per viršutinį meniu einame į View->Text Size-> Largest. Čia bus didžiausias padidinimas.

image

imageJeigu naudojate ne Internet Explorer, o kitą naršyklę (Firefox ar Chrome), tai kitas standartinis būdas padidinti vaizdą yra Ctrl+Scroll kombinacija. Ant klaviatūros nuspauskite ir laikykite Ctrl mygtuką, tuo pat metu pavarykite pelės ratuką aukštyn. Vaizdas padidės. Norint vaizdą sumažinti, vėl laikykite nuspaudę CTRL ir pavažiuokite su ratuku žemyn.

Paskutinis aprašomas metodas didina ne tik interneto puslapio vaizdą, bet visą Windows sistemos rodomą vaizdą. Tam naudojama programa Magnifier. Ją surasti nėra sudėtinga. Eikite į START ir į paieškos laukelį įrašykite Magnifier. Atsidarykite šią programą ir iškart matykite didesnį vaizdą. Tiesa, ši programa labiau tinka silpnaregiams, nes naudojant ją pasunkėja kompiuterio valdymas

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
1 komentaras

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy