5 Maisto Produktai, Kuriuos Galite Pirkti Ilgam

Šiais krizės laikais reikia ieškoti įvairių galimybių kaip sutaupyti pinigų ir vienas iš jų yra pirkti maisto produktus, kurių galiojimo laikas yra ilgas ir perkant juos po urmu galima sutaupyti.

Perkant ilgai galiojančius maisto produktus laikyti sandėliuke – gudri investicija. Dauguma žemiau pateiktų produktų yra nebrangūs ir itin naudingi virtuvėje, kurie ilgai išliks šviežūs, jei tik bus tinkamai laikomi.

1. Konservuotos pupelės

Galiojimo laikas: 1 metai

Yra daugybė konservuotų pupelių rūšių (Pinto. Garbanzo. Black. Cannellini). Jose yra daug skaidulinių medžiagų, kurios gerina žarnyno veiklą. Taipogi tai greit paruošiamas produktas, todėl nereiks ilgai laukti, kol patiekalas bus pagamintas.

pupeles konservuotos

2. Džiūvesėliai

Galiojimo laikas: 4 mėn.

Džiūvesėliai – ir universalus, ir praktiškas maisto produktas, kuris gali pagardinti kitus brangesnius ingredientus, sukurkite traškų apvalkalą ar pikantišką įdarą įvairiems mėsos patiekalams.

dziuveseliai

3. Vištienos sultinys

Galiojimo laikas: 1 metai

Vištienos sultinys esminis daugelio kvapnių sriubų ingredientas. Vištienos sultinys dėžutėse bus puikus daugelio mažo kaloringumo padažų ir antrųjų patiekalų šaltinis.

vistienos sultinys

4. Ryžiai

Galiojimo laikas: 2 metai

Viso pasaulio mėgstamas pigus patiekalas, tai ekonomiškas ir ilgai šviežias išliekantis patiekalas. Laikykite gerai įpakuotus ryžius po ranka ir turėsite puikų ingredientą pagrindiniams patiekalams, salotoms ir mažo kaloringumo įdarams.

ryziai

5. Šokoladas

Galiojimo terminas: 1 metai

Kai kurie žmonės tiesiog negali be šokolado kaip deserto po kiekvieno valgio, o kiti tiesiog užsimano šokolado retkarčiais. Škololado fanatikai turėtų jausti laimingi turėdami tam tikras šio saldumyno atsargas savo spintelėje. Juodasis šokoladas turi daug antioksidantų ir puikiai tinka malšinti saldumynų poreikį tiek jaunam, tiek senam.

sokoladinis pyragas

Aprašyti 5 produktai tikrai ne vieninteliai, kuriuos galite laikyti namuose ilgą laiką. Pasidairę po parduotuves tikrai rasite ilgai galiojančių produktų, kuriuos perkant didesniais kiekiais galite nemažai sutaupyti.

PrastaiPuiku (1 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...
  1. , , , , , ,
1 komentaras

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy