Indiškas Veido Valymas

veido-valymasAr jūsų veidas atrodo sausas ar riebaluotas ar tiesiog apatiškas, ar švytintis ir spinduliuojantis?

Tai priklauso nuo to, kaip rūpinatės savo veidu. Pradėkite nuo to, kad skirsite veidui po 15 minučių ryte ir tiek pat vakare prieš einant miegoti. 8 paprasti veido valymo patarimai iš namuose randamų natūralių produktų.

Patarimas 1

Paimkite 1 šaukštą nevirinto pieno, užlašinkite mažą lašelį ant medvilninio medžiagos gabalėlio ir švelniai trinkite veidą. Naudokite ovalinius judesius veidui ir tiesius judesius kaklo zonoje. Palikite taip 15 minučių. Nuplaukite su šaltu vandeniu.Patarimas 2

Paimkite storą grižinėlį agurko. Nenulupkite šio grižinėlio, bet apskritais judesiais trinkite veidą ir kaklo zoną. Nuplaukite po 15 minučių.

veidasPatarimas 3

Perpjaukite pomidorą, švelniai ištrinkite veidą ir kaklą. Nusiprauskite po 15 min.


Patarimas 4

Paimkite pusę išspaustos citrinos žievelės ir tvirtai trinkite veido odą bei kaklo sritį. Šią procedūra atlikite ne dažniau kaip kartą per 3-4 dienas.

Kai nusiplaunate pieno ar sulčių nušveistą veidą, paimkite šaukštelį avižų sėlenų arba kviečių lukštų ir įpylę kelis šlakelius vandens pasidarykite skystą košelę su kuria vėl įtrinkite veidą. Tai padės atsikratyti žuvusių ląstelių ir suteiks veidui šviesesnę spalvą. Nenaudokite muilo, tiesiog šaltą vandenį , kuris turi traukiamąjį poveikį ir sutraukia poras.

Patarimas 5

Naudokite avinžirnių miltelius arba ryžių miltus sumaišytus su varške.

Riebaluota oda: Po maudymosi ar dušo prieš naudodamos bet kokį makiažą prieš tai sudrėkinkite veidą praskiestomis citrinos sultimis, kurios bus pirminis makiažo sluoksnis.

Patarimas 6

Užtepkite skiestų pasukų ant veido ir palikite 15 minučių, nuvalykite su drėgna medvilnine skepetaite, tada galite naudoti paprastą makiažą.

Patarimas 7garbanos

Ištrinkite veidą su paprastu vandens ledo gabaliuku.

Patarimas 8

Supjaustykite obuolį į plonas riekeles. Uždėkite jas ant veido ir ramiai pagulėkite 15 min. Tai padės nuriebinti odą ir sutrauks veido poras.

PrastaiPuiku (4 votes, average: 9.50 out of 10)
Loading...
  1. , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy