Detoxas – Organizmo Valymas?

Visi išradimai ir naujovės anksčiau ar vėliau pasiekia ir Lietuvos rinką. Ne išimtis ir detoksifikacijos aparatai. Truputis istorijos apie detoksifikacijos aparatų išradimą.

Teigiama, jog detoksifikacijos aparato išradėjas buvo amerikietis Royal Rife, kuris pastebėjo, kad sanatorijos kojų vonelėje per sūrų jūros vandenį leidžiant elektros srovę vanduo nusidažydavo ruda spalva. Nežinodamas tikrųjų elektrolizės priežasčių Royal Rife padarė išvadą, jog ruda spalva reiškia įvairius toksinus iš žmogaus organizmo. Nors išradėjas 1971 m. iškeliavo anapilin nuo kvaišalų ir alkoholio perdozavavimo, jo išradimas nenugrimzdo į užmarštį. 1991 metais kelios tinklinio marketingo kompanijos buvo paduotos į teismą dėl klaidinančios reklamos apie poveikį sveikatai. Nuo tada reklamos pažadai tapo ne tokie stebuklus žadantys (kaip pasveikimas nuo vėžio), bet pats produktas įvariomis formomis ir pavadinimais iki šiol pardavinėjamas. Kainos užsienio parduotuvėse svyruoja nuo 100 iki 1000 ir daugiau $ (270-3000Lt).

Panagrinėkime kaip veikia detoksifikacijos prietaisas.

Žemiau pateiktoje diagramoje pavaizduota paprasčiausia vandens elektrolizės schema. 2 elektrodai prijungiami prie nuolatinės įtampos šaltinio (baterijos ar įtampos keitiklio) ir per juos leidžiama elektros srovė. Iš – į + keliaujantys elektronai skaido vandenį ir pačius elektrodus, gamindami vandenilio, deguonies ar chloro  dujas, bei įvairias metalų druskas. Druskos nudažo vandenį tam tikromis spalvomis sudarydamos įspūdį, jog iš niekur atsiranda įvairių priemaišų.

Štai kaip atrodo ta pati schema, kai “prijungiamas” žmogus. Per žmogaus kūną (nuo rankos per kojas) teka elektros srovė ir sudaro žmogiškąjį elektrodą.

Elektros prietaisų saugos instrukcijose nurodoma, kad žmogus pradeda jausti elektros tekėjimą, kai AC (kintama) srovė yra 1mA (miliamperas) , o DC (nuolatinė) srovė 5mA, kai AC srovė pakyla iki 10mA raumenys pradeda nevalingai susitraukinėti, asmuo nebėra pajėgus kontroliuoti savo judesių ir atsiplėšti nuo elektros srovės sukėlėjo. Srovės AC nuo 30mA ir DC nuo 300 mA sukelia nevalingus raumenų spazmus. Būkite atsargūs, jeigu turite problemų su širdies ritmu.

 

Kodėl kaina tokia didelė?

Tokia jau žmonių prigimtis, kad mes įtikiname save, jog išleidę daug pinigų prietaisams, kurie mums turėtų padėti, dažniausiai patikime, kad taip ir jaučiamės.

Žemiau pateiktoje diagramoje matome, kokią dalį galimai sudaro Detoxo ir kitų panašių aparatų pagaminimo kainos dalis visoje kainoje. Visa esmė – gerai išreklamuotas produktas. Didžiąją tokių aparatų kainos dalį sudaro išlaidos reklamai ir honorarai žymiems prietaisą reklamuojantiems žmonėms.

detoxas kaina

 

Realūs įrodymai

Žemiau galite pažiūrėti video kaip amerikietis supratęs, jog jį apgavo, demonstruoja detoksifikacijos aparato veikimą su paprasčiausia morka, išauginta savo darže be trąšų. Įjungus prietaisą vanduo akimirksniu susidrumsčia tarsi į jį būtų pasklidę toksinai iš kūno atliekant procedūrą su žmogumi. Atkreipkite dėmesį iš kurios vietos pradeda drumstis vanduo.

Gamintojai, norėdami padidinti įspūdžio efektą, į paslaptingąjį uždarą elektrodą įmaišo įvairių metalų ir druskų, kurios elektrolizės metu ištirpsta vandenyje suteikdamos jam spalvą.

Tikrosios spalvų reikšmės po organizmo valymo:

Geltona spalva – šlapimo pūslė, inkstai, lytiniai organai, kepenys. Natrio chromato druska
Oranžinė spalva – sąnariai, reumatas, druskos, podagra, artritas. Kalio dichromato spalva
Ruda spalva – kepenys, rūkymo požymiai (nikotinas), susikaupę riebalai. Geležies rūdys
Tamsiai žalai spalva – virškinimo traktas, žarnynas, imuninė sistema, cholesterolis, kardio sistema. Nikelio, vario ir chromo druskos
Juoda spalva – susikaupę sunkieji metalai, diabetas. Visų druskų mišinys
Raudona spalva – kraujagyslių sistema, trombai. Geležies druskos jonai

Medicininis faktas yra tai, jog toksinai per odą negali būti pašalinami. Atlikti vandens tyrimai po procedūrų be cheminių druskų jokių papildomų medžiagų nerasdavo. Toksinus skaido kepenys ir siunčia į inkstus, kur vėliau viskas pasišalina per šlapimo sistemą.Moksliniu požiūriu visa Detoxo aparato esmė yra paprasčiausia vandens elektrolizė, kai elektros srovė teka grandine per žmogų, elektrodus, laidus ir vandenį. Tokį patį efektą pasiektumėte už kelis litus nusipirkę baterijų ir sujungę jas nuosekliai iki norimos įtampos.

Tariamai jaučiamas palengvėjimas ir sveikatos pagerėjimas greičiausiai tėra placebo efektas. Žmonės dažniausiai nelinkę patikėti, kad tūkstančius kainuojantis prietaisas realios naudos neatneša.

Būkite atsargūs: seniai žinomas Omo dėsnis byloja, kad elektros srovė tiesiogiai priklauso nuo įtampos ir varžos. Organizmo valymo aparatai užprogramuoti tam tikrai srovei pasiekti, todėl jeigu jūsų odos varža pakankamai didelė, aparatas bus priverstas didinti įtampą, kol pasieks norimą srovės lygį. Kito kelio didinti srovei nėra, tik didinti įtampą. Elektros srovė keliauja trumpiausiu įmanomu keliu grandinėje, todėl jeigu Detoxo apyrankę prijungiate prie kairės rankos, srovė keliauja per širdį, tai gali būti pavojinga žmonėms su sutrikusiu širdies ritmu, nes organizmas pats siunčia srovės impulsus valdyti raumenims.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , ,
1 komentaras

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy