Kaip Fotografuoti Bažnyčioje

baznycia Kaip fotografuoti bažnyčioje

Auksinė taisyklė fotografuojant bažnyčioje per apeigas yra tokia:

Gerbti, ir netrukdyti nieko per apeigas bažnyčioje

Saikas ir santūrumas turi būti išlaikomas viso buvimo bažnyčioje metu. Nereikia daryti po 20 kadrų su tuo pačiu vaizdu, kad atsimintumėte tai amžiams, užtenka vienos prasmingos nuotraukos.

Taigi, kaip reikia parodant pagarbą nufotografuoti bažnyčioje krikštyjamą vaiką, sutvirtinimo sakramentą ar kitą liturginę šventę?

Štai keletas esminių elementų:

1. Išjunkite kameros blykstę!
Kiekviena fotokamera turi šią galimybę. Pats nemaloniausias dalykas, galintis nutikti fotografuojant bažnyčioje yra šviesus blyksnis, kuris sutrikdo besimeldžiančius žmones. Blykstės ne tik blaško dėmesį, bet ir nuotrauka išeina tamsi, kadangi blykstės veikimo nuotolis yra 10-15 metrų.

2. Nevaikščiokite po bažnyčią pirmyn ir atgal. Pasirinkite vieną gerą vietą per mišias ir būkite ten. Nebent esate profesionalas, žinantis kaip nepastebimai keisti pozicijas per mišias. Naudokite pritraukimo funkcijomis kai fotografuojate.

3. Išjunkite kameros garsus. visos kameros turi tuos tylius pyptelėjimus, kai spaudinėjate meniu. Pasistenkite juos išjungti, nes tokie garsai kaipmat išduoda, jog yra fotografuojama ir vėlgi blaško dėmesį.

4. Išjunkite „focus assist“ funkciją. Kameros dažnai prieš fotografuodamos raudonai pašviečia prieš objektą. Būtinai išjunkite arba visai nefotografuokite, jei negalite tos funkcijos išjungti. Rodote didelę nepagarbą, kai į akis spiginate lazerinę šviesą.

5. Išjunkite fotoaparato LCD ekraną. Naudokitės rankiniu objektyvu, tai netgi labiau stabilizuos nuotrauką ir ji nebus išsiliejusi, kadangi bus priglausta prie veido.

PrastaiPuiku (2 votes, average: 1.50 out of 10)
Loading...
  1. , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy