Top 10 Kalėdiniai Filmai

kalediniai-filmai

Kalėdiniai filmai

Top 10 Kalėdinių Filmų

Šiais laikais jau nebebūtina laukti, ką gero parodys per TV. Geriausius filmus žiurint per kompiuterį arba nuosavą namų kino teatrą galime mėgautis geresne kokybe ir taupyti laiką nežiūrėdami reklamų. Artėjant Kalėdoms, siūlome pažiūrėti top 10 Kalėdinių filmų. Pastaba. Sąrašo eiliškumas nebūtinai reiškia, kad aukščiau esantis filmas yra geresnis.

1. Vienas Namuose (Home Alone) 1990 m.

(Vaidina Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern) Kai Kevino McCallisterio šeima atsitiktinai palieka jį namuose vieną, o patys iškeliauja į Prancūziją atostogauti, Kevinas turi ginti savo namus nuo ne visai protingų vagišių. Daug kartų matytas, bet niekada neatsibostantis filmas. Ne ką prastesnė buvo ir Vienas Namuose 2 dalis.

2. Elfas (Elf) 2003 m.

(Will Ferrell, Ed Asner, James Caan). Šioje šeimai skirtoje komedijoje Willas Farelas vaidina ganėtinai peraugusį Elfą, kuris visą gyvenimą dirbo Kalėdų Senelio dirbtuvėse. Atsitiktinai jis atranda, jog yra tikras žmogus ir gavęs leidimą iš Kalėdų senelio atsiduria New Yorke ieškodamas savo tėvo, kuris kažkodėl atsidūrė Kalėdų senelio juodajame sąraše. Elfui tenka susidurti su dar nepatirtu gyvenimu mieste ir kita kultūra.

3. Svajonių Traukinys (The Polar Express) 2004 m.

(Vaidina Tomas Henksas). T. Hanksas režisavo ir įgarsino daugelį šios klasikinės istorijos vaikams filmo personažų. Mažas berniukas, kuris netikėjo Kalėdų senelio egzistavimu leidžiasi į kelionę Poliariniu traukiniu į Šiaurės polių, kad atrastų tikrąją tiesą.

4. Santa Klausas (The Santa Clause) 1994 m.

Kai žmogus atsitiktinai išsiunčia Kalėdų senelį į kitą pasaulį per Kūčias, jam reikia perimti senelio vaidmenį. Žmogaus sūnus Čarlis labai džiaugiasi savo tėvo naujuoju darbu, ypač dėl to, jog mama ir patėvis bandė įtikinti šešiametį, kad Kalėdų senelio nėra.

5. Stebuklas 34-ojoje gatvėje (Miracle on 34th Street) 1994 m.

Stebuklas 34-ojoje gatvėje yra istorija apie Krisą Kringlį, kuris nusprendžia palikti Šiaurės polių. Jis skiria daug dėmesio, laiko ir energijos atlikti stebuklams, kad įrodytų žmonėms, policijai ir svarbiausia mažajai Susan Wood, kad jis tikrai yra Kalėdų senelis.

6. Kalėdų atostogos (National Lampoon’s Christmas Vacation) 1989 m.

Kalėdų metas ir Griswoldų šeima ruošiasi šeimos šventei, tačiau įvykiai niekada nesiklosto palankiai Clarkui Griswoldui (aktorius Chevy Chase) ir jo žmonai Ellen su 2 vaikais. Clarko nuolatines nesėkmes dar labiau sustiprina nelaukti šeimos svečiai. Tačiau Clarkas nesiruošia pasiduoti ir tiki, jog Kalėdų džiaugsmas jo vis dėlto neapleis.

7. Kaip Grinčas Kalėdas vogė (How the Grinch Stole Christmas) 2000 m.

Gera Kalėdinė komedija su Jimu Keriu. Grinčas – piktas žalias padaras, kuris nekenčia Kalėdų ir daro viską, kad šalia esantis Kasiukų miestelis nesidžiaugtų artėjančia švente. Maža mergaitė Cindy Lou Who pabandys paveikti Grinčo širdį ir priversti atsisakyti pavogti Kalėdas. Ar jai pavyks, sužinosite pažiūrėję šį filmą.

8. Košmaras prieš Kalėdas (The Nightmare Before Christmas) 1993 m.
Džekui Skelingtonui, moliūgų karaliui Helovyno mieste yra labai nuobodu daryti vis tuos pačius dalykus per kiekvieną Helovyną. Vieną dieną jis užklysta į Kalėdų miestą ir taip susižavi Kalėdų idėja, jog nusprendžia vietoj Helovyno savo mieste švęsti Kalėdas kartu su šikšnosparniais, goblinais, vampyrais ir kitais vietiniai padarais. Tačiau negalvokite, kad jiems viskas taip lengvai seksis.

9. Viskas, ko noriu per Kalėdas (All I Want for Christmas) 1991 m.

Du New Yorko vaikai žino, ko nori per Kalėdas ir paruošia planą, kaip savo tikslą pasiekti. Ethanas ir jo jaunesnė sesuo Hallie planuoja vėl suvesti savo tėvus kartu per atostogas. Pirmiausia, jiems reikia atsikratyti verslininko Tonio, kuris rėžia sparną aplink jų motiną. Pasitelkus į pagalbą pelę, ledų sunkvežimį, kelis telefono skambučius ir Kalėdų senelio magiją jų planas gali pavykti.

10. Juodosios Kalėdos (Black Christmas) 1974 m.

Paskutinis, bet ne prasčiausias filmas, susijęs su Kalėdomis. Jeigu jums atsibodo vien tik gražiomis spalvomis vaizduojami Kalėdiniai filmai, siūlome aštresnį kąsnelį. Kalėdinis siaubo filmas, kuriame studenčių bendrabutį per Kalėdas pradeda terorizuoti paslaptingas telefoninis maniakas. Negana skambučių, greitai pradeda dingti ir pačios studentės. Kalėdinės atostogos tampa ne džiaugsmo, o košmaro laikotarpiu.

PrastaiPuiku (1 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy