Zomšo Valymas ir Priežiūra

Washing leather jacketsDirbtinė zomša labai panaši į natūralią. Ji gaminama ant tekstilės pagrindo dedant gruntą, klijus ir susmulkintą pluoštą (viskozinį, poliamidinį ar poliesterinį). Iš tokios zomšos siuvami drabužiai rudens-pavasario sezonui. Žieminiuose drabužiuose zomša dubliuojama su dirbtiniu kailiu.

Padėvėtą zomšą atgaiviname su degtosios magnezijos ar krakmolo ir benzino tyrele (patikrinti atsparumą benzinui!). Zomšą valome smulkia druska. Nenaudojame acetono ir panašių tirpiklių.

Gaminius galima skalbti su priemonėmis, skirtomis vilnai, šilkui, sintetikai. Jeigu danga su piešiniu, nerekomenduojama skalbti. Valome neutralaus skalbiklio putomis pagal plauką, paskui nuvalome su šlapia skepeta ir džioviname ant pakabos.

kitten & a washing machineJeigu skalbiame, tai šiltose (35-40° C) pamuilėse. Nemirkome, netriname, negręžiame. Apykakles, rankogalius patriname minkštu šepečiu ar porolono kempine. Švarko pamušalą praardome apačioje ir ties rankovėmis, kad netemptų. Išskalautas drabužis nusausinamas ir pavalomas švariu vandeniu su glicerinu (1 šaukštelis glicerino – 1 1 vandens), kad suminkštėtų. Sijonus, liemenes patiesiame ant stalo, išlyginame raukšles ir atsargiai susukame, o po 2 val. baigiame džiovinti ant pakabos. Paltus, striukes iš karto kabiname ant pakabos. Vandens perteklius nuo džiūstančių drabužių sugeriamas rankšluosčiu, kad nenutekėtų žemyn. Išdžiūvusių nelyginame.

PrastaiPuiku (3 votes, average: 7.67 out of 10)
Loading...
  1. , , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy