Šiuolaikiniai Sietynai

Kartais kambarį labiausiai puošia ne puiki apdaila, prašmatnūs baldai, bet šviesa. Svetainėje ji dažniausiai krinta iš viršaus. Jau daug metų šeimų mėgstamos ir vertinamos ‚“ liustros “ neišeina iš mados, bet tampa vis funkcionalesnės bei originalesnės.

Prieš porą dešimtmečių beveik kiekvienuose namuose svetainėje karaliavo vienintelis šviestuvas – trijų , penkių ar daugiau dalių sietynas. Apie kitokio tipo apšvietimą negalėjome nė pasvajoti – kažkieno „ puikiu „ sumanymu vienintelis elektros laidas būdavo geometriniame lubų centre. Ten ir tvirtindavome turguje ar parduotuvėje pirktą sietyną. Didelio tokių šviestuvų pasirinkimo irgi nebuvo, tad lankydami bičiulius ne vieno jų svetainėje matydavome identišką arba labai panašų sietyną.

sietynasŠiandien apšvietimo galimybių neriboja nei vietos, nei šviestuvų, nei lempučių pasirinkimas. Nepasikeitė tik viena – mus vis dar žavi sietynai. Jais puošiame ne tik svetainę, bet ir miegamąjį, virtuvę, net vonios kambarį.

Tiesa, šiuolaikiniai sietynai mažai kuo primena savo pirmtakus. Šiomis dienomis specializuotose parduotuvėse galima rasti netikėčiausių spalvų bei formų šviestuvų. Susirangę kaip gyvatės, nutysę it varvekliai, primenantys egzotiškas gėles ar kitas neįprastas formas sietynai tinka tiek klasikinio, tiek kantri, tiek šiuolaikinio stiliaus interjerui.

Daug metų vyravusį stiklą, netikrą krištolą dažnai pakeičia plastikas, medis, kaulas, metalas. sietynas

Pabodusią šaltą baltą spalvą išstumia šilta geltona, ryškios oranžinė, raudona, paslaptinga violetinė, švelni žydra, prabangūs aukso, sidabro atspalviai ir net klasikinė juoda.

Sietynas vonios kambaryje ? Puiku

Renkantis šviestuvą visada iškyla klausimas, kuri jo paskirtis svarbesnė – puošti interjerą ar skleidžiama šviesa sukurti ypatingą komfortą, per daug nekrintantį į akis ? Sietynas puikiai atlieka abi funkcijas – tiek dekoratyviąją, tiek funkcionaliąją.

Kurdami tolygų kambario apšvietimą sietynu sukuriame jaukią, atpalaiduojančią, ramiam pokalbiui nuteikiančią atmosferą. Štai kodėl šiuolaikiniai sietynai kabinami ne tik svetainėje, kur dažniausiaipriimami svečiai, bet ir miegamajame, virtuvėje ar valgomajame, kur prie didelio stalo vakarais susirenka visa šeima. Kai kuriuose namuose „ liustrą „ galima rasti net vonios kambaryje. Argi ne romantiška mėgautis vandens procedūromis modernaus dizaino sietyno skleidžiamoje švelnioje šviesoje ?

Nemažai nedideles pajamas gaunančių žmonių sietynų vis dar dairosi turgavietėse. Čia jie kainuoja nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų litų. Gal tai ir neblogas sprendimas norintiesiems sutaupyti, tačiau turguje vargu ar rasite madingų, įdomaus dizaino, originalesnės spalvos, prie jūsų kambarių interjero tobulai derančių šviestuvų.

Pigūs šviestuvai kartais be kaitrinių nepripažysta ir taupesnių, šiuolaikiškesnių lempučių, nekalbant apie sparčiai populiarėjančius brangius šviesos diodus. Tad kaip ir anksčiau, brangiau mokėsite už sunaudotą elektros energiją ir „ džiaugsitės „ įkyria blankia geltona šviesa.

Prabangūs, garsių firmų ar dizainerių sukurti šviestuvai nepigūs – jų kaina svyruoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių litų. Užtat sumontavę sietyną iš karto įvertinsite pranašumus bei nustosite gailėtis už jį paklotos didžiulės sumos. lempute

Nuo lemputės iki briedžio ragų

Šiuolaikinių sietynų dizainas kartais verčia nustebti net apšvietimo specialistus.

Svetainę galite papuošti laidų kamuolį ar susirangiusią gyvatę primenančiu šviestuvu . Nebandykite suprasti, kaip dizaineriui kilo tokia mintis ir kokiu principu toks sietynas veikia, tiesiog mėgaukitės jo skleidžiama žaižaruojančia šviesa.

Kambaryje vyrauja gamtos motyvai ? Kodėl jo nepapuošus briedžio ragus primenančiu sietynu? Miegamajame mažai žaismingumo ? Čia trūksta beveik grindis siekiančio sietyno iš plastikinių žiedų.

Vertinate klasiką ? Rinkitės sietyną iš daugybės paprasčiausių lempučių arba tradicinį, bet subtilesnio dizaino krištolinį.

Fantazijai ir galimybėms ribų nėra. Modernūs sietynai atitinka bet kokį skonį ir puikiai dera bet kokio stiliaus interjere.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy