Pelėsių Naikinimas

Labai svarbu nesudaryti pelėsiams veistis tinkamų sąlygų. Pelėsiniai grybai paprastai auga ir sparčiai dauginasi prastai vėdinamose pernelyg drėgnose tamsiose patalpose, pavyzdžiui, virtuvėje, vonios kambaryje ir pan.

Kadangi pelėsių išskiriami mikrotoksinai kenkia sveikatai (sukelia įvairių alerginių reakcijų ir t.t.), labai svarbu užkirsti kelią jiems atsirasti bet kokioje gyvenamoje patalpoje. Jeigu pelėsiai jau „apsigyveno” jūsų vonios kambaryje, pirmiausia stenkitės pašalinti jiems palankias veistis sąlygas: sureguliuokite patalpos vėdinimo sistemą, laikykitės švaros, t. y. stenkitės, kad keraminės plytelės ir tarpai tarp jų būtų sausi.

Pelėsiams naikinti tiktų naudoti tokią pelėsių naikinimo priemonę „Knauf Schim-melvernichter”. Juo reikia apipurkšti pelėsių pažeistus paviršius ir po kelių minučių nuplauti dideliu vandens kiekiu. Papildomai švarai vonios kambaryje palaikyti galite naudoti specialų plytelių siūlių valiklį, taip pat šarminį valymo preparatą, skirtą bet kokiems buitiniams teršalams (riebalams, rūdims ir kt.) šalinti.

Nepamirškite! Bet koks pelėsiams naikinti skirtas cheminis preparatas yra kenksmingas sveikatai, todėl su juo reikia elgtis labai atsargiai, t. y. tiksliai pagal gamintojo ant pakuotės pateiktus nurodymus.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. ,
1 komentaras

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy