Strazdanos. Strazdanų Naikinimas

Ar įmanoma panaikinti strazdanas?

Stebuklų nebūna. Paklauskite specialistų, ir daugelis patvirtins: jeigu esate linkusi į strazdanėles, visiškai jų panaikinti neįmanoma, tik galima pasistengti, kad jos būtų ne tokios pastebimos. Žiemą strazdanos tokios ir būna, o pavasarį ir vasarą, išlindus saulutei, linksmai nuteikiančių taškelių padaugėja, jie paryškėja.

parkaTaip nutinka todėl, kad ultravioletiniai saulės spinduliai veikia odos ląsteles (melanocitus), gaminančias melaniną, kuris atsakingas už odos pigmentaciją. Melaninas – tamsus pigmentas, jis lemia mūsų odos, plaukų, akių spalvą ir yra natūrali odos apsauga nuo saulės nudegimo. Prasiskverbę pro viršutinį odos sluoksnį, ultravioletiniai spinduliai pradeda veikti melanocitus, kurių branduoliuose, vyksta oksidacija, ir melaninas nusidažo tamsia spalva. Per greitas melanino gaminimasis turi ir neigiamų pasekmių: odos paviršiuje gali atsirasti ne tik strazdanėlių, pigmentinių dėmių, bet sutrikus melaniną gaminančioms ląstelėms išsivystyti piktybinis navikas melanoma.

Kartais vos matomas strazdanėles, atsiradusias laukiantis kūdikio, galima išblukinti (bet tik pagimdžius) ar bent jau padaryti beveik nepastebimas. Tai reikėtų atlikti kaip įmanoma greičiau, kol jos dar „neįsisenėjo“.

Kokiais natūraliais būdais strazdanėles siūlo naikinti liaudies medicina?

Na, liaudiškų priemonių yra devynios galybės. Tereikia išsirinkti jūsų odos tipui tinkamiausią (pasitarkite su profesionalia kosmetike) ir apsiginkluoti kantrybe – procesas gali užtrukti, ir rezultatai ne visada džiugina.

Liaudis sako, kad strazdanas-galima-tepti tarkuota agurkų, bulvių, paprikų košele, lygiomis dalimis su vandeniu skiestomis citrusų (jei oda nesausa), morkų, raugintų agurkų, salierų, ridikų sultimis, rūgusiu pienu arba kefyru. Galima reguliariai patrinti šviežio svogūno pusele. Padeda ir petražolių užpilas (2 šaukštus smulkintų petražolių užpilkite stikline verdančio vandens, uždenkite ir palikite stovėti tris valandas, paskui nukoškite). Balinamųjų savybių turi ir braškės (jei nesate joms alergiška), žemuogės, juodieji serbentai. Uogas nuplaukite, sutrinkite ir aptepusi veidą laikykite 20-30 minučių. Nuplaukite šiltu vandeniu. Strazdanėles naikina kiaulpienių nuoviras.

Kaip maskuoti strazdanėles?

Unedited Happy Hair!Jūsų odos spalvai tinkamu maskuokliu, savaiminio įdegio kremu (geriau dažnai nepiktnaudžiauti). Profesionalai pataria: jeigu nesiseka išbalinti strazdanėlių, galite tamsinti veido odą – prauskitės juodosios arbatos ištrauka, ir oda įgaus dailų rusvą atspalvį, strazda-nėlės nebus tokios matomos. Ar tuo tikslu tinka morkų sultys, gerai pagalvokite – per dažnai darant šią 4jrocedūrą, oda gali pagelsti.

Kodėl svarbu strazdanėms pasirinkti tinkamą apsauginį kremą?

Jeigu turite strazdanėlių, buvimas saulėje nepasitepus apsauginiu kremu ar soliariumų lankymas tik dar labiau jas išryškins.

Pasirinkusi tinkamus kremus, galėsite ne tik džiaugtis pašviesėjusiomis strazdanėlėmis, bet ir apsisaugoti nuo naujų atsiradimo. Be to, tokie kremai ir drėkina, maitina (jeigu reikia) odą, apsaugo nuo UV spindulių. Kokį kremą rinktis, pasitarkite su profesionalia kosmetike.

Kokiomis profesionaliomis procedūromis naikinamos strazdanos?

Veiksmingiausia strazdanas naikinti lazeriu, bet jei nėra didelės būtinybės, nerekomenduoju to daryti. Jei visgi nusprendėte, jas naikinkite žiemą.

Pašviesinti strazdanėles galima atlikus procedūrų kursą su rūgštimi (pieno ar vaisių), bet tai daryti patartina nuo rudens iki balandžio pabaigos (kol nelabai stipri saulė). Procedūra neskausminga, tinkamai ją atlikus, jau vakare galėsite bėgti į vakarėlį.

Po procedūrų rūgštimis reikia teptis specialiu kremu, turinčiu šviesinantį apsauginį poveikį.

Jokiu būdu strazdanų nenaikinkite rūgštimis pačios, palikite tai atlikti profesionalui!

Ar galima lankytis soliariumuose?

Jei nusiteikėte rimtai; kovoti su strazdanom mis, kelią į soliariumą pamirškite.

Kodėl atsiranda strazdanų?

Yana PortraitPirmiausia dėl skirtingo odos tipo, jų skiriama keturi. I tipo oda (ją turi tik apie 2 proc. Europos gyventojų, dažniausiai anglai, airiai) yra blyški, jautri ir beveik visada strazdanota (tai paveldima). II odos tipo žmonės (per 76 proc, Europos gyventojų) strazdanas kartais paveldi, bet dažniau jų atsiranda dėl tam tikrų priežasčių, paprastai nesaikingai kaitinantis saulėje, soliariumuose, taip pat dėl ligos (sutrikus kepenų, inkstų ar tulžies veiklai), vaistų poveikio (ypač antibiotikų ), vartojant kontraceptines tabletes. Kartais strazdanėlių atsiranda nėštumo metu dėl hormonų pokyčių. III ir IV odos tipą turinčių žmonių oda ne tokia jautri ir retai būna strazdanota.

PrastaiPuiku (1 votes, average: 9.00 out of 10)
Loading...

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *




Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy