Skruzdėlių Naikinimas

Skruzdėlės

skruzdeleNaminės skruzdės gali sugadinti daug maisto produktų. Jų takus kasdien pabarstykite sutrintomis medžio anglimis. Skruzdės taip pat nekenčia terpentino, tabako dūmų, pomidorų ir petražolių kvapo.

Skruzdėms naikinti vartojamas saldus vylius (masalas). Imkite šaukštą karšto vandens, ištirpinkite šaukštą cukraus, įpilkite 2 šaukštelius glicerino, trečdalį šaukštelio borakso ir šaukštelį medaus. Gautą mišinį kaitinkite ant silpnos ugnies, kol ištirps cukrus ir boraksas.

Efektyviai naikina skruzdes mielės. Imkite graikinio riešuto didumo mielių gabalėlį, ištrinkite su šaukštu cukraus ir šlakeliu vandens (galite įmaišyti truputį medaus arba uogienės). Masalą sudėkite į tuščias degtukų dėžutes ir pusiau praviras išdėliokite skruzdžių pamėgtose vietose. Po kelių dienų skruzdės išnyks.

Ants in sugar

Skruzdes atbaido saulėgrąžų aliejus. Kad jos nepultų prie maisto produktų, išorinius indų ir maišelių (kuriuose laikomi produktai) kraštus patepkite saulėgrąžų aliejumi. Laukinių mėtų, pelyno, šeivamedžio lapai, kreidos milteliai taip pat atbaido skruzdes. Sutrinkite gabalą kreidos ir pabarstykite jų pamėgtose vietose. Atsiradus rūsyje skruzdžių arba kitokių vabzdžių, jų pamėgtose vietose gausiai pabarstykite druskos.

Kartais skruzdės įkyri ne tik namuose, bet ir daržuose. Be to, jos gadina kai kurias daržoves. Ant skruzdžių takelių išdėliokite pomidorų lapų arba česnako skiltelių. Skruzdės išnyks.

skruzdelesSkruzdės nepakenčia acetileno dujų. Į skruzdėlyną įberkite truputį smulkių negesintų kalcio karbido ( jis vartojamas metalui suvirinti ) gabalėlių. Karbidui pradėjus drėgti, ima gamintis acetileno dujos. Jas pajutusios, skruzdės nusitveria savo perus ir galvotrūkčiais išsilaksto. Neberkite didelių karbido gabalų (ir daug), nes acetilenas gali pakenkti šalimais esantiems augalams.

Jeigu norite bufete, kuriame laikomi produktai, išnaikinti skruzdes, tai kampuose padėkite po gabalėlį borakso tirpale pamirkyto cukraus. Naminėms rudosioms skruzdėms naikinti geriausiai tinka boraksu apnuodytas maistas. Masalai gaminami šitaip: į emaliuotą švarų indą įpilkite stiklinę pakaitinto iki 60 C vandens, įpilkite šaukštą borakso, įdėkite šaukštą medaus ir penkis šaukštus cukraus. Maišykite tol, kol viskas ištirps. Tirpalą išpilstykite po du arba tris arbatinius šaukštelius į švarias nedideles lėkštutes arba dangtelius ir išdėliokite skruzdžių pamėgtose vietose. Masalą  keiskite kas 7-10 dienų. Naikindamos skruzdes, visus maisto produktus paslėpkite.

Kreidos milteliai taip pat atbaido skruzdes.Sutrinkite gabalą kreidos ir miltelius pabarstykite tose vietose, iš kur jos lenda.

Dar skaitykite:

Kaip naikinti tarakonus

Parazitų sode naikinimas

Žiūrėkite skruzdėlių foto albumą:

skruzdeliu foto

Įvairios skruzdėlių rūšys.

PrastaiPuiku (11 votes, average: 8.73 out of 10)
Loading...
  1. , , ,
7 komentarai

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy