Kaip Naikinti Tarakonus

Tarakonaitarakonai

Šaltą žiemos naktį atidarykite virtuvės langą, tarakonai, esant 8 laipsn. šalčio žūva. Tarakonai naikinami ir borakso milteliais. Jais išbarstykite ( 15 – 20 g preparato kvadratiniam metrui ) tarakonų pamėgtas vietas. Patartina tai daryti prieš naktį. Tarakonams naikinti tinka ir apnuodyti maisto produktai ( vyliai ). Jie daugiausia gaminami su boraksu, boro rūgštimi. Vylių ruoškite taip : paimkite 1 dalį boro rūgšties, 1 dalį cukraus ir 8 dalis manų arba bulvių košės ( boro rūgštį ištirpinkite karštoje košėje).

150–200 g boro rūgšties smulkiai sutrinkite, supilkite į plačiakaklį butelį ( pieno, majonezo ), užriškite marle ir barstykite vietas, kuriose telkiasi tarakonai. Boraksą lygiomis dalimis sumaišykite su cukraus pudra ir miltais. Barstykite vietas, kur telkiasi tarakonai.

Tarakonams labai nepatinka medžiagos, kurias skleidžia laurų lapai ir agurkų žievė. Šis kvapas nubaido juos.

tarakonai

Kaip sugauti tarakoną.

Paimkite trilitrinį stiklainį. Jo viršų iš vidaus 5 -10 cm pločio juosta ištepkite riebalais. Į vidų įdėkite duonos ir įpilkite truputį kefyro. Stiklainio sienas apriškite popieriumi, kad tarakonai galėtų laipioti. Jie patenka į stiklainio vidų, bet išlipti nebegali.

kaip naikiinti tarakonus

Skaityti dar:
Parazitų naikinimas
Kaip naikinti skruzdėles

PrastaiPuiku (6 votes, average: 8.33 out of 10)
Loading...
  1. , , ,
6 komentarai

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy