Oro Drėkintuvai Ir Valytuvai

Rudenį ir žiemą mūsų butuose įjungiamas centrinis šildymas, tačiau kartu su malonia šiluma ir jaukumu mes, deja, susiduriame su nepatogumais dėl pernelyg sauso oro.

Iš pradžių mes paprastai nieko nepastebime. Vėliau atkreipiame dėmesį, kad pradeda sausėti oda. Tačiau mieguistumo, išsiblaškymo, imuninės sistemos ir bendros savijautos silpimo, darbingumo sumažėjimo ir netgi depresinės nuotaikos mes niekaip nesiejame su oro patalpoje kokybe. O be reikalo! Nes būtent sausas ir dėl to užterštas oras, kuriame knibždėte knibžda bakterijų, tampa šių nemalonią pojūčiu priežastimi. Taip pat ir daugelio kitų: alergijų, chroniškų viršutinių kvėpavimo takų susirgimų ir netgi astmos.

ATSARGIAI-VAIKAI!

oro dregintuvasAtkreipkite dėmesį: šildymo sezono įkarštyje miesto butuose oro drėgmė paprastai neviršija 40 %. Netgi suaugusiam žmogui tai nėra labai sveika, o mažiems vaikams-juo labiau. Ir tai visiškai neleistina, jeigu šeimoje yra naujagimis.

Reikalas tas, kad mažylio organizmas, net ir turėdamas stiprų apsauginį prisitaikymo prie aplinkos sąlygų mechanizmą, iš tiesų vis dar yra labai gležnas ir jautrus. Mažylio oda ir gleivinės labai greitai džiūsta ir jeigu suaugusiam žmogui užgulusios nosies efektas – įprastas nemalonumas, kūdikiui tai – katastrofa: žįsdami krūtį, (tai – pagrindinė jų veikla), kūdikiai gali kvėpuoti tik per nosį.

Apie tai, kad oras, kuriuo namuose kvėpuoja vaikai, gali būti pavojingesnis, negu nešvarus vanduo, deja, nedaugelis susimąsto. Tačiau tai yra tiesa. Jeigu suaugusio žmogaus organizmas kažkaip susitvarko su kasdienine ligų sukėlėjų ataka, vaikų imunitetui toks krūvis tampa nepakeliamas. Todėl jie pradeda dažnai ir ilgai sirgti įvairiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis ir kitomis lyg ir peršalimo ligomis.

KĄ DARYTI

Philips Frog Humidifier HU4802:Philips Air Humidifiers ensure natural, comfortable and purer air at home for a healthier lifeMedicininiu požiūriu, drėgmės lygis bute turi būti ne mažesnis negu 40 %, o geriausia 一 50-60 %• Tai reiškia, kad į 30 kvadratinių metrų ploto šildomą kambarį per parą turi patekti maždaug 5 litrai drėgmės. Močiučių metodas – stiklainiai su vandeniu ant radiatoriaus 一 čia, deja, nepadės. Taip pat nepadės ir patalpų vėdinimas atidarant langą, atsiveriantį į judrią gatvę. Problemą galima išspręsti radikaliu ir šiuolaikiškiausiu būdu – naudojant oro valytuvą ir drėkintuvą. Dideliuose miestuose, kur oro tarša paprastai viršija nustatytas normas, tai iš esmės yra reikalingiausia prekė. Tinkamai parinkus oro valytuvą pagal patalpos plotą, jis iš jūsų buto oro išvalys ne tik dulkes, bet ir įvairias kenksmingas medžiagas: toksines baldų ir apdailos medžiagų daleles, mikrobus ir virusus, tabako dūmų daleles ir kitokias priemaišas.

Philips Frog Humidifier HU4802:Philips Air Humidifiers ensure natural, comfortable and purer air at home for a healthier lifePastatę prietaisą gyvenamojoje patalpoje arba kabinete, atsikratysite užgulusios nosies efekto, kuris ne tik yra nemalonus, bet ir kenkia sveikatai, nes perdžiūvusi nosies gleivinė – pagrindinis kelias infekcijoms, mikrobams ir virusams pateikti j organizmą. Pastatę prietaisą miegamajame, iš karto pastebėsite, kad miegas švariame ir gaiviame ore taps ramus ir gilus, suteikiantis sveikatos ir jėgų, o ne juos atimantis. Oro valytuvas ir drėkintuvas visiškai nekenksmingas, todėl jį galima drąsiai statyti vaikų kambariuose.

Oro valytuvo veikimo principas:

Oro valytuvo-drėkintuvo veikimo principas yra genialiai paprastas: nešvarus oras įsiurbiamas į prietaisą, praleidžiamas per vandenį kuriame sulaikomos net mikroskopinės dulkių, žiedadulkių, tabako dūmų dalelytės, pašalinami visi nemalonūs, taip pat ir įsisenėję, kvapai. Išvalytas ir sudrėkintas oras grąžinamas į patalpą. Prietaise nėra jokių filtrų, kuriuos reikėtų keisti, kai jie užsiteršia, nėra jokių sudėtingų Medicininiu požiūriu, drėgmės lygis bute turi būti ne mažesnis negu ultragarsinių purkštuvų, oro neįmanoma perdrėkinti. Prietaisą,,Venta-Air-washerw reikia paprasčiausiai pastatyti ant grindų (patalpos kampe), pripilti į jį vandens ir įjungti į elektros tinklą. Prietaisas veikia tyliai, vartoja nedaug elektros energijos, todėl jo galima neišjungti visą parą.

Į vandenį galima įpilti higieninio priedo „Ventai” kuris neleistą ant prietaiso sienelių kauptis kalkių nuosėdoms, greitintą oro garavimą ir neleistų daugintis bakterijoms ir mikroorganizmams.

PrastaiPuiku (1 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...
  1. , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy