Dovanos Moterims: Mamai, Sesei, Merginai, Draugei, Žmonai

Dovanos moterims

Dovanos moterims

Kokia bebūtų pavienių individų nuomonė, realybė yra tokia, jog nėra tokio vyro, kuris jaustųsi pilnaverčiu be moters. Ir nesvarbu ar tai būtų mama, ar sesuo, ar antroji pusė – moteris savo jaukumu bei šeimyniškumu tarytum įprasmina kiekvieno vyro gyvenimą visais atvejais. O vyrai atsilyginti tuo pačiu dažniausiai negali, ką nulemia kiek uždaresnis tipinio vyro būdas bei baimė dalintis identišku emocijų kiekiu. Vyrams sudėtinga taip lengvai išreikšti savo emocijas žodžiais, kaip tai daro moterys. Bet jie galiausiai atsigriebia, tai padarydami dovanomis, leidžiančiomis įrodyti savo tyriausius bei nuoširdžiausius jausmus mylimos damos atžvilgiu. Todėl toliau galėsite paskaityti patarimus, kokias dovanos moterims patariame rinktis.

Dovanos Mamai

Mamoms geriausia dovanoti su jų hobiais susijusias dovanas, kurios jas ne tik nudžiugins, bet ir įrodys, jog nuoširdžiai domitės savo gimdytoja bei puikiai žinote tai, kas jai patinka labiausiai, kaip ir pridera kiekvienam mylinčiam sūnui ar dukrai. Jūsų mama mėgsta gėles? O jei dovana mamai būtų originalios išvaizdos vaza bei joje mamos mėgstamiausių gėlių puokštė. Skaityti mėgstančiai mamai galite padovanoti knygą, o maisto bei vyno gurmanę galite pasikviesti į prabangų restoraną. O ką daryti, jei nežinote ką mėgsta Jūsų mama, arba ji paprasčiausiai niekuo pernelyg nesidomi? Tuo metu galite rinktis iš „saugiausių“ variantų, tokių kaip įvairių drabužių bei aksesuarų, ar dovanų čekių į šiais dalykais prekiaujančias parduotuves, prie to visuomet pridėdami keletą dailių mamos mėgstamų gėlių – nors tai ir nebus ypač originali dovana, bet ja nusivylusi tikrai neliks nei viena standartinė mama.

Dovanos Sesei

Sesei brangių dovanų tikrai nereikia – dovana jai turėtų būti orientuotą ne į materialinę, bet į emocinę vertę. Būtent dėl to, praktiškai be išimčių geriausios dovanos sesei yra įvairios smulkmenos, turinčios kažkokią simbolinę reikšmę Jūsų tarpusavio santykių atžvilgiu. Išgraviruota apyrankė ar puodelis su kažkokiu reikšmingu užrašu  – puikūs tokios dovanos pavyzdžiai. Ir visgi, net jei nesugalvosite dovanos su didele emocine verte, galite išsisukti ir lengviau,  jei žinote kažką, ko jūsų sesuo tikrai norėtų bei kas būtų susiję su jos mėgstamais dalykais, hobiais. Tai gali būti bilietas į jos mėgstamos grupės koncertą ar kažkas, susiję konkrečiai su jos laisvalaikiu mėgstama veikla – tokios dovanos, tiesiogiai besisiejančios su žmogaus labiausiai mėgstamais dalykais, niekuomet nelieka neįvertintos.

Dovanos Merginai

Dovanos merginai

Dovanos merginai

Taip, jei su savo mergina draugaujate jau pakankamai ilgą laiko tarpą, problemų jai renkant dovaną tikrai neturėtų kilti – tokiu atveju esate ištyrinėję visas savo merginos minčių kerteles, todėl tikrai žinote ir tai, ko ji trokšta bei ką ji mėgsta, kas yra ypatingai pravarti informacija renkant dovaną merginai. Ir visgi, situacija iš esmės keičiasi, jei su savo mergina draugaujate dar pakankamai trumpą laiko tarpą, dėl ko dovanos išrinkimas jai Jums yra tikra našta. Ką daryti tokiu atveju? Viską palengvins vadovavimasis logika, pagal kurią emocinė dovanos vertė turėtų būti aukščiau materialinės. Taip, materialiai vertingos dovanos visuomet džiugina, bet jos dažniausiai nebus ypač vertingos norint sustiprinti Jūsų tarpusavio santykius su kitu žmogumi. Skirtingai nei emocionaliai stiprios dovanos, kurios spinduliuoja rūpestį, artimumą bei meilę –būtent dėl šių skleidžiamų emocijų jos leidžia efektyviai sutvirtinti dviejų žmonių ryšį. O jei kalbant kiek konkrečiau – kokios konkrečiai dovanos daro būtent tokį efektą? Neabejotinai pirmiausia turėtume įvardinti kažką kurtą Jūsų pačių. Tai gali būti eilėraštis, tai gali būti daina, tai gali būti ir Jūsų bendrų  nuotraukų koliažas – viskas, kas išoriškai bus pagaminta Jūsų pačio, o savo viduje laikys milžinišką emocinį užtaisą, bus ypač efektyvia dovana, kuria kiekviena mergina tikrai nuoširdžiai džiaugsis. O jei nesijaučiate pakankamai užtikrintas savimi, kad užsiimtumėte vienos ar kitos rūšies kūryba? Tokiu atveju galite rinktis įvairius aksesuarus, kurių efektingumą gali dar labiau padidinti ant jų Jūsų išraižyti vienokie ar kitokie prasmingi žodžiai, Jūsų abiejų inicialai ar tiesiog merginos vardas. Visa tai – pakankamai smulkmeniški dalykai, bet kiekvienas iš jų praktiškai be išimčių daro maksimaliai teigiamą įtaką merginos emocijoms tokią dovaną gavus, paverčiančią tokias dovanas gerokai įsimintinesnėmis už bet ką materialaus.

Dovanos Draugei

Yra mergina, su kuria Jus sieja vien tik draugiškas ryšys, į jį nepainiojant romantikos? Tuomet dovanos draugei rinkimas tikrai neturėtų būti problema, kadangi Jūsų draugė džiaugsis iš Jūsų gavusi bet ką: pradedant didelėmis dovanomis, kainuojančiomis ne vieną dešimtį eurų, ir baigiant pačiomis mažiausiomis smulkmenomis, išsiskiriančiomis ne materialia, bet emocine verte. Kalbant apie dovanas draugei už patį dovanos turinį kur kas svarbiau yra tai, kaip ją pateiksite, kadangi pateikimas, su kitu žmogumi turint ypač tvirtą ryšį, dažniausiai yra svarbesnis už pačią dovaną. O koks pateikimas yra efektingiausias? Geriausia idėja yra stengtis nustebinti dovaną paverčiant tam tikra staigmena. Sukuriant nuostabos efektą. Apsimeskite, kad pamiršote draugei vieną ar kitą svarbią progą, bei ją pasveikinkite pačią paskutinę akimirką. Arba jos gimtadienio ar kitos svarbios šventės metu suorganizuokite slaptą vakarėlį, apie kurį Jūsų draugė nieko nežinos. Yra ir daugiau variantų – tiesiog reikia netingėti įdėti laiko į jų paieškas, siekiant kuo originaliau nustebinti artimą žmogų. Ir net jei pati Jūsų dovana bus ypač kukli bei menkai apgalvota, nustebinsiantis jos pateikimas tai visais atvejais atpirks su kaupu!

Dovanos Žmonai

Žmona – tai dama, kuriai per savo gyvenimą jau įteikėte ne vieną dovaną. Ko gero net ir ne vieną jų dešimtį. Būtent dėl to, kiekvienos progos metu sugalvoti vis kažką kito, kažką originalaus, yra išties sudėtinga užduotis. Ir tiesą sakant, bent jau dovanų atžvilgiu, tai padaryti gali būti ir neįmanoma. Dovanų čekiai, su damos hobiais susiję daiktai, įvairios smulkmenos – geriausiu atveju prie viso to pridėsite dar porą dovanų rūšių, kurių idėjines atsargas netruksite išnaudoti per pirmus keletą pažinties metų. O ką daryti toliau? Vienintelė išeitis, norint ir toliau stebinti savo žmoną originaliomis dovanomis – kreipti didžiausią dėmesį ne į pačios dovanos parinkimą, o į jos įteikimą. Ne ką, o kaip – tai turėtų būti svarbiausia, įteikiant dovaną mylimai moteriai. Ko gero efektyviausias būdas nustebinti savo žmoną su kiekviena dovana yra ją jai įteikti išlaikant intrigą. Padarant kiekvieną net ir menkiausią dovanos teikimą savotiška staigmena. Taip, tai reikalaus daug laiko, daug pastangų bei nusiteikimo. Bet jei tikrai mylite savo žmoną – tai tikrai neturėtų būti kliūtis, norint kas kart išvysti vis didesnę šypseną jos veide.

Dovanos efektingumą žmonai gali padidinti ir aplinkos, kurioje įteiksite dovaną, pakeitimas. Nepaisant to, jog per šventes jaučiamės pakiliai, jas dažniausiai sutinkame mums įprastoje kasdieninėje erdvėje, o tai neleidžia šimtu procentų atsipalaiduoti bei įsilieti į šventinę atmosferą. Tai galite pakeisti būtent Jūs, išsiveždami savo žmoną į vienokį ar kitokį kurortą, SPA centrą ar tiesiog užsakydami romantišką kelių dienų trukmės nakvynę viešbutyje, kurioje Jumis bus pasirūpinta visapusiškai. Tokiu atveju vien jau pats aplinkos pakeitimas Jūsų žmonai taps tikrų tikriausia dovana, o jei prie to trumpų bendrų atostogų metu pridėsite ir dar tam tikrą gerai iš anksto apgalvotą smulkmeną – Jūsų žmona dar tikrai ilgai prisimins Jūsų rūpinimąsi ja tos šventės metu.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy