Dovanos vyrams: tėčiui, vaikinui, broliui, draugui ar kolegai

Taip, vyrai standartiškai nėra tokie išrankūs dovanoms kaip dailiosios lyties atstovės – juos dažniausiai džiugina vien pats faktas, jog nepamiršote svarbios progos bei pasveikinote jį tam tikros šventės metu. Nepaisant to, kiekvienas norime mylimą žmogų nudžiuginti kuo labiau, į dovanų įteikimą dažniausiai tikrai nežvelgdami atsainiai ir nesirinkdami pačių banaliausių dovanų – norime artimą vyrą pasveikinti visapusiškai įsimintinai. Tiek kalbant apie pačią dovaną, tiek apie jos įteikimo laiką bei erdvę, tiek ir apie paties įteikimo formą. Toliau galėsite paskaityti patarimus, kokias dovanas vyrams patariame rinktis.

Dovanos tėčiams

dovanos teciams

Dovanos tėčiams

Kiekvienais metais tėtį įvairiomis progomis sveikiname ne kartą, todėl kaskart išrinkti vis kažką unikalaus, kas galėtų leisti šį artimą žmogų nuoširdžiai nustebinti, yra išties nelengva užduotis. Neabejotinai geriausias pasirinkimas, renkant dovanas tėčiams, yra su jų hobiais susiję reikmenys:

  • mėgstantiems žvejybą puikiai tiks meškerės ar įvairūs kiti žvejybai reikalingi reikmenys;
  • medžiotojams tikrai pravers nauji žiūronai ar patogus krepšys;
  • mėgstantiems knygas idealia dovana taps naujas romanas, mėgstamo žmogaus biografija ar nauja elektroninių knygų skaityklė.

O jei su hobiais susijusių dovanų idėjinis kraitis jau baigėsi – galite dovanoti naujus įspūdžius! Įprastų progų metu tai gali būti kvietimas apsilankyti vienokiuose ar kitokiuose kursuose, juose išmokstant kažką naujo, kai tuo tarpu jei kalbame apie iškilmingas progas – nebus geresnės dovanos už kelionę į įdomią Lietuvos vietą ar net į tam tikrą svečią valstybę. Iš esmės potencialiai tėtį pradžiuginsiančių dovanų yra ir daugiau, bet vietoj to, jog mąstytume apie kitus vidutiniško tinkamumo dovanų tipus, vertėtų išskirti tai, ko tikrai nereikėtų dovanoti savo tėčiams – jokiu būdu nedovanokite kasdieninio vartojimo daiktų, kaip naujų kojinių porų, kaklaraiščių ar naujų piniginių. Taip, tokios dovanos yra praktiškos, bet jos neteikia jokio emocinio džiaugsmo, dėl ko linksmų švenčių metu tokių dovanų geriau vengti.

Svarbu nepamiršti to, jog dovanos efektingumą lems ne tik pats jos turinys, bet ir įteikimas. Įteikiant dovaną tėčiui pompastikos tikrai nereikia – geriausia yra nuoširdumas. Tad neieškokite jokių dirbtinai skambančių eilėraščių ar kažko kito – kur kas geriau bus, jei prieš įteikdami dovaną tėčiui tiesiog ištarsite keletą paprastų jaukių bei šiltų žodžių, išreikšdami savo meilę jam. Tai bus pats geriausias dovanos įteikimas, kokį Jūsų tėtis gali įsivaizduoti.

Dovanos broliui

dovanos broliuiBrolis – žmogus, dažniausiai apie mus žinantis daugiausiai. Taip, ryšys su tėvais, savaime suprantama, yra išskirtinis, tačiau dažniausiai tai, ką nutylime nuo jų, pasidaliname su savo broliais ar seserimis. Nes tai žmonės, su kuriais nuo pat mažumės praleidžiame kiekvieną dieną, dėl ko susiformuoja ypač artimas ryšys – būtent dėl to ir norisi broliui svarbios šventės proga jį pasveikinti išties išskirtinai.

Neabejotinai geriausias pasirinkimas yra su brolio mėgstamais dalykais susiję dalykai: vienas ar kitas su jo pomėgiu susijęs daiktas, kvietimas į mėgstamos grupės koncertą ar bilietai į palaikomos sporto komandos varžybas. Puikiu bei pakankamai nesudėtingu pasirinkimu yra ir įvairių parduotuvių: pradedant nuo drabužių ir baigiant kvepalų ar vyno, dovanų čekiai, leisiantys dovaną pagal pasirinktą tematiką broliui išsirinkti pačiam.

O kaip įteikti dovaną? Šiuo atveju kažko išskirtinio tikrai nereikia – įteikiant dovanas šeimos nariams, su kuriais turite sukūrę išties tvirtą tarpusavio ryšį, neabejotinai svarbiausiu akcentu turi būti nuoširdumas. Tad nesvarbu kokioje vietoje, nesvarbu kokiu laiku ir nesvarbu kokią dovaną dovanosite – jei tai darysite nuoširdžiai, savo sveikinimą papildydami keletu mielų žodžių, tai bus išties įsimintina.

Dovanos draugui

Dovanos draugui

Dovanos draugui

Išrinkti dovaną draugui, nenorint banalaus pasirinkimo, yra išties nelengva užduotis. Šiuo atveju netinka romantiškos dovanos, kurias dovanotumėte vaikinui bei įvairios asmeniškos dovanos, kurias dovanotumėte šeimos nariams. Ir visgi, dėmesio vertų pasirinkimų, ieškant dovanos draugui, vis vien lieka pakankamai nemažai. Ko gero labiausiai verta atkreipti į įvairias emocinį stimuliavimą garantuojančias dovanas, kaip bilietus į mėgstamos grupės koncertą ar sporto varžybas – į jas nuėję su draugu ne tik puikiai praleisite laiką, bet ir dar labiau sutvirtinsite savo tarpusavio ryšį, ką garantuoja kartu patiriamos stiprios emocijos. Galite ir susiorganizuoti vieną ar kitą nedidelę kelionę į netoliese esančią dailią vietą ar tiesiog papramogauti vietiniame SPA centre – visi užsiėmimai, kurie užtikrins pozityvų laiko praleidimą kartu, taps puikia dovana tiek draugui, tiek ir Jums.

Dovanos kolegai

Dovanos kolegai

Dovanos kolegai

Bėgant laikui su kolegomis susiformuoja pakankamai tvirtas ryšys, todėl jiems svarbių progų metu stengiamės nudžiuginti juos viena ar kita dovana. Ir visgi, šiuo atveju dovanos pasirinkimas yra atsakingesnis nei daugeliu kitų atvejų, kadangi nors kolega, su kuriuo artimai bendraujate, iš dalies ir yra Jūsų draugas, nereikia pamiršti ir to, jog Jūsų tarpusavio ryšys ir toliau yra iš esmės paremtas būtent profesiniu bendravimu.

Būtent dėl profesinių santykių svarbos dovaną kolegai reikia rinkti ypač atsargiai. Venkite bet ko, kas galėtų byloti apie Jūsų nuomonės ar pomėgių piršimą – trumpai tariant bet ko, kas potencialiai galėtų bent kiek pakenkti Jūsų tarpusavio santykiams, dėl ko gerokai pašlytų visą darbo atmosfera. Kur kas geriau rinktis kažkokias banalias dovanas, kaip dovanų kuponus į vieną ar kitą parduotuvę, taip pat ir įvairius darbo įrankius ar kažką, susijusio su žmogaus hobiais. Taip, tokios dovanos tikrai nebus ypač stebinančios ar unikalios, bet jos bent jau leis užtikrinti tai, jog Jūsų santykiai su kolega po dovanos įteikimo tikrai nepablogės.


Dovanos vaikinui

Dovanos vaikinui

Dovanos vaikinui

Dovanos vaikinui yra kiek sudėtingesnė sritis nei įprasta. Ir ne tik dėl to, jog vaikiną, skirtingai nei nemažą dalį kitų Jums artimų vyrų, pažįstate sąlyginai trumpai – prie to prisideda ir faktas, jog ieškant dovanos savo antrajai pusei materialumas nublanksta prieš emocinę dovanos vertę, kuri, kuriant santykius su nauju žmogumi, yra kur kas svarbesnė už finansinę dovanos išraišką.

Tad kokios dovanos vaikinui yra pačios geriausios? Jį neabejotinai nustebintų kažkas, pagaminta Jūsų pačios. Tai gali būti apyrankė su Jūsų abiejų inicialais, o jei vaikinas romantikas – jis tikrai nuoširdžiai mėgautųsi Jūsų jam sukurtu eilėraščiu. Vaikinams taip pat tikrai patiks veiklos forma pateiktos dovanos: kartu su Jumis praleista diena SPA centre, mėgaujantis įvairiomis atpalaiduojančiomis procedūromis, ar romantiškas skrydis oro balionu, įsiminsiantis ne tik išskirtiniais vaizdiniais, bet ir mylimo žmogaus draugija. Galiausiai – galite paprasčiausiai padovanoti kažką, susijusio su vaikino mėgstamais dalykais, kaip mylimos sporto komandos atributiką ar vaikino hobiui reikalingą įrenginį. Tokia dovana nudžiugins vaikiną ne tik dėl savo praktinės vertės, bet ir dėl to, jog ji simbolizuos tai, kad Jums vaikinas nuoširdžiai rūpi, nes žinote tai, kas jam svarbu.

Nepamirškite ir to, jog dovanos įteikimas gali daryti ne ką mažesnį efektą nei pati dovana. Išrinkite romantišką vietelę, palaukite kol sutems, ir ramiai susėdę ant pledo įteikite vaikinui dovaną – tokio įteikimo efektingumas bus nepamirštamas! Nors tai nereiškia, jog būtina vaikiną sveikinti būtent taip – tiesiog įjunkite savo fantaziją bei pagalvokite apie tai, kokia aplinka bei vieta patikti Jūsų mylimam žmogui.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy