Populiariausios Kalėdinės Dovanos

Norite žinoti, kokios buvo populiariausios Kalėdinės dovanos pasaulyje įvairiais metais? Šiame straipsnyje sužinosite, kas buvo labiausiai dovanojama visą šį dešimtmetį ir netgi seniau. Posakis, jog viskas, kas nauja – tai seniai pamiršta sena, galioja ir dovanoms. Tokie daiktai kaip jo-jo ar Barbė dar ne vieną kartą patyrė populiarumo pakilimus ir nuosmukius. Taigi pradedame:

2010 m. populiariausia Kalėdinė dovana – Apple iPad

image

Galite naudoti iPad beveik viskam, žiūrėti filmus, klausytis muzikos, naršyti po internetą. Wi-fi ir 3G jungiamumas, neįtikėtinai plonas ir skaidrus LED ekranas. Viskas būtų puiku, išskyrus kainą, kuri kaip ir visų Apple produktų yra įkandama ne kiekvienam.

2009 m. Nook eReader iš Barnes & Noble

image

Skirtingai nei Amazon Kindle, šis knygų skaitytuvas turi ne vieną, o 2 ekranus. Taipogi Wi-Fi sąsaja pridejo papildomų pliusų pirkėjų pasirinkime ir Nook eReader knygų skaitytuvas tapo Kalėdiniu nokautu iš visų dovanų.

2008 m. Elmo Live ( iš Fisher Price)

image

2008-aisiais vaikai negalėjo atsispirti šiam iš televizoriaus ekranų nužengusiam personažui. Elmo gali kalbėti judindamas lūpas, mojuoti rankomis, atsisėsti ir atsistoti, netgi sukryžiuoti kojas, kai būna pakutentas.

2007 m. iPod Touch (iš Apple)

image

Pirmasis liečiamojo ekrano ir su interneto prieiga iPod’as iš fantazijos tapo geidžiamausia preke Kalėdinių dovanų larštinės laikotarpiu. Vis dėlto Apple pelnas buvo kiek pakoreguotas vienos mamos iškeltu ieškiniu, dėl to, jog jos vaikui nupirktas iPod touch užsidegė kišenėje.

2006 m. Playstation 3 žaidimų konsolė (iš Sony)

image

Ši konsolė buvo atsakas į Microsoft Xbox 360. Žmonės ėjo iš proto norėdami gauti šią prekę. Aukcionuose ši konsolė buvo pardavinėjama po 3000 dolerių, kai normali kaina parduotuvėje buvo 599 doleriai. Tačiau neviltis per naktį laukus eilėje ir negavus prekės žmones vertė mokėti didžiules kainas juodojoje rinkoje. Vienas atvejis gerai iliustruoja, kam ryždavosi žmonės norėdami nupirkti šią dovaną. Vienas pilietis laukdamas eilėje Walmart prekybos centre paskaičiavo, jog kai ateis jo eilė, lentynoje nebeliks nė vieno Playstation 3 vieneto, tad pradėjo vaišinti visus prieš save esančius pirkėjus kava su laisvinamaisiais vaistais. Netrukus eilė pradėjo sparčiau judėti ir pilietis vis dėlto gavo savo išsvajotąją konsolę.

2005 m. Xbox 360 žaidimų konsolė (iš Microsoft)

image

2004 m. RoboSapiens robotas (iš WowWee)

image

Programuojamas robotas su 67 įvairiais judesiais ir veiksmais, tokiais kaip šokimas, riaugėjimas, oro gadinimas ir kt.

2003 m. ir 2002 m. BeyBlades  (iš Hasbro)

image

Ši dovana Kalėdoms valdė ir buvo populiariausia net 2 metus iš eilės. Geras žingsnis padėjės įsitvirtinti Bey bleidams buvo, tas jog kartu su žaislu pasirodė ir animacinis serialas. Populiarumo nereikėjo ilgai laukti. Bey bleidų kovos pritraukdavo minias žiūrovų, kartais daugiau nei į sunkaus svorio bokso kovas.

2001 m. Bratz lėlė (iš MGA Entertainment)

image

Nors pradžia neatrodė daug žadanti, bet Bratz 10 colių aukščio, lieknų ir su didelėmis galvomis lėlių sėkmė artėjant Kalėdoms darėsi akivaizdi. Jūs neklystate, jeigu jums šios lėlės atrodo panašios į Barbes, MAtel kompanija netgi padavė į teismą MGA entertainment dėl autorinių teisių pažeidimo ir prisiteisė 100 mln. dolerių kompensaciją.

2000 m. Razor Scooters paspirtukai (iš Razor USA)

image

Razor paspirtukas laimėjo metų žaislo titulą, nes sugebėjo susikurti klasikinės transporto priemonės įvaizdį kaip kad dviračiai ar riedlentės. Vienintelis trūkumas? Kiekvienas suaugęs žmogus ant paspirtuko atrodo kaip visiškas nulis.

Apžvelgėme šio dešimtmečio pačias populiariausias dovanas Kalėdoms pasaulyje. Pateikiame dar keletą populiariausių Kalėdinių dovanų, buvusių prieš 20 ir dar daugiau metų.

1990 m. vėžliukai nindzės (iš Bandai)

image

Pasirodęs animacinis serialas, vėliau ir filmas padėjo parduoti daugybę vėžliukų figūrų ir video žaidimų. Vaikai buvo priversti ifmokti renesanso dailininkų vardus, kadangi jais buvo pavadinti žalieji Leonardas, Rafaelis, Donatelas ir Mikelandželas.

1980 m. rubiko kubas

image

Tai buvo Kalėdinė dovana iš už geležinės uždangos. Erno Rubikas iš Budapešto sukūrė šį kubą iš 27 mažesnių kubelių. Kas labiausiai kaitino žmonių kraują, tai kad buvo tik 1 teisingas būdas ir 43*10^18 neteisingų būdų išspęsti šį galvosūkį. Rubiko kubikas ir iki šiol nepraranda savo populiarumo.

1943 m. spyruoklė (The Slinky)

image

Vienas laivo inžinierius vardu Richard James kūrė spyruoklę, kuri padėtų stabiliai išlaikyti laivo matuoklius stabilioje padėtyje pastebėjo, jog nukritusi tokia spyruoklė nesustodamas vartaliojosi pirmyn iki pat laiptų, net ir čia ji nesustojo ir toliau riedėjo. Po tokių triukų spyruoklė greitai pasirodė ir žaislų parduotuvių lentynose.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy