Top 6 Blogiausios Kalėdinės Dovanos

Whats That Smell

Kai kurios dovanos būna visiškai netikusios. Tokių kiekvienas mūsų esame ir gavę, ir dovanoję. Tikėtina, kad ir šiais metais prekybos centro garsiakalbiui paskelbus, kad po penkių minučių jis uždaromas, jūsų vežimėlyje vėl atsidurs įvairaus šlamšto, kuris kasmet bus perdovanojamas, kol galų gale kas nors ryšis atiduoti jį labdarai. Amerikiečiams tokios dovanos dažniausiai yra šios:

1. Kepimo grotelės, padažinė ar bet koks kitas griozdiškas virtuvės reikmuo, skirtas specifiniams patiekalams, kurių ruošti dažniausiai nebūna nei noro, nei laiko.

2. Elniais arba sniego seniais dekoruoti puodeliai, kojinės ar kaklaraiščiai. Tiesą sakant, bet koks dekoruotas daiktas. Niekas nenorėtų picos pjaustyklės su Bartu Simpsonu.

3. Knygos iš įvairių kolekcijų ir knygos, skirtos skaityti išvietėje. Visi jų turi daugiau nei pakankamai.

Confused Ellen4. Neįprasti daiktai juvelyriniams dirbiniams sudėti: keraminės rankos, vielinės moters statulėlės ir panašios nesąmonės.
Juvelyriniai dirbiniai – jokia naujovė, tad kiekvienas jau yra pasirūpinęs, kur juos galima susidėti.

5. Daiktai, vėliau dešimtis ar dar daugiau metų dulkantys indaujoje: kvapusis alyvuogių aliejus (su jame plaukiojančiais aitriųjų paprikų gabalėliais, džiovintais rozmarinais ir kitomis atpiltą skrandžio turinį primenančiomis gėrybėmis), prieskonių stovai ir dekoratyviniai buteliai su juose sluoksniais sudėtomis džiovintomis pupelėmis, žirniais, morkomis ar kitomis daržovėmis (pastarųjų paskirtis apskritai neaiški).

6. Vonios reikmenys. Druska, vonios aliejaus rutuliukai, vonios putos, kvapūs muilai, miniatiūriniai manikiūro rinkiniai.
Turbūt mažiau nuviltų net didelis plastikinis šampūno butelis.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy