Kaklaraiščio Rišimas Video

[kml_flashembed publishmethod=”static” fversion=”8.0.0″ movie=”https://www.valdopatarimai.lt/wp-content/uploads/kaklaraiscio-risimas.swf” width=”500″ height=”500″ targetclass=”flashmovie”]Get Adobe Flash player

[/kml_flashembed]

Kaklaraiscio risimas

Kaklaraiscio risimas

Jeigu skubate ir kaklaraiščio rišimas jums nėra kasdienis dalykas, pasižiūrėję šias labai paprastas video instrukcijas galėsite greitai užsirišti savo mėgstamą kaklaraištį pačiu greičiausiu būdu.

Kaip žiūrėti video. Aukščiau esančiame lango šone yra meniu su 4-iais rišimo video. Vienas video parodo, kaip užsirišti peteliškę. Jeigu nespėjate visko matyti iškart, galite peržiūrėti kiekvieną žingsnį dar kartą (mėlyni mygtukai Step1 Step2 ir t.t.)

Four in hand mazgas. Tai vienas iš paprasčiausių rišimo būdų. Teisingai užrištas šis mazgas atrodo labai profesionaliai. Iš tikro netgi prisegami kaklaraiščiai naudoja šį mazgą. Šio mazgo privalumas tas, kad nesunaudojama daug kaklaraiščio ilgio, nes apsukama tik 2 kartus. Taigi, aukštiems žmonėms šis rišimo būdas gali būti vienintelis tinkamas.

Pusinis Vindzoro mazgas. Šis mazgas tinka naudoti storiems kaklaraiščiams iš poliesterio ar vilnos. Jeigu mazgas jums atrodo per storas, naudokite Four in hand

Vindzoro mazgas. Šis rišimas atrodo profesionaliausiai. Tai gan storas ir solidus mazgas. Dažniausiai naudojamas šilkiniams arba labai ploniems kaklaraiščiams. Vindzoro mazgas labiau trumpina kaklaraištį nei ankstesnieji du.

Teisingas kaklaraiščio ilgis.

Užrišto kaklaraiščio galas turi siekti jūsų diržo sagties apačią. Jeigu nepavyksta pasiekti norimo ilgio užrišant kaklaraištį, pabandykite kitą mazgo variantą.

Ekstra patarimas. Bangelė kaklaraiščiui suteikia paskutinį autentiškumo pojūtį. Baigdami rišti kaklaraištį laikykite pirštą mazgo centre. Tada šiek tiek paspauskite per mazgo vidurį ir tuo pačiu metu tempkite šonus kai sutvirtinate mazgą. Šis triukas geriausiai veikia su Vindzoro ir pusiniu Vindzoro mazgu.

PrastaiPuiku (1 votes, average: 7.00 out of 10)
Loading...
  1. , , , , , , ,
Komentarų nėra. Būkite pirmas

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy