Dovanų Pakavimas (Foto ir Video)

Įteikdami kam nors gražiai įpakuotą dovaną jūs ne tik atrodote dėmesingas, bet ir pati dovana svarbesnė. Padaryti gerą įspūdį ne taip ir sunku. Pakuojant dovaną svarbiausia kantrybė ir kruopštumas.

dovanu-pakavimas

1. Prieš pakuojant dovaną, sudėkite visus reikalingus daiktus (dovanų popierių, žirkles, lipnią juostą) ant švaraus plokščio paviršiaus. Tam tiks grindys arba stalas.

dovanu-pakavimas

2. Įsitikinkite, kad bet kokie aštrūs dovanos kampai dežutės viduje neturės galimybės išlįsti į paviršių ir taip sugadinti visą įpakavimą.
Patarimas: vidinę dovanos dėžutę suklijuokite su lipnia juosta, kad dėžutė būtų uždara iš visų pusių.

dovanu popierius

3. Išvyniokite dovanų popieriaus ruloną, bet dar nekirpkite! Padėkite dėžutę į išvynioto popieriaus vidurį aukštyn dugnu, taip kad popieriaus galai sueitų į vieną siūlę ant dovanos dugno. Dabar iš akies pamatuokite (apsukite aplink dovaną), kiek maždaug reikės išskleisti popieriaus, kad užtektų įvynioti visai dovanai. Nepamirškite pridėti popieriaus dovanos galams, kuriuose reikės užlenkti kraštus. Dabar galite atkirpti reikalingą popieriaus ilgį.

kaip pakuoti dovanas

4. Pradėkite dovanos įpakavimą lipnia juosta priklijuodami vieną popieriaus galą ties dovanos apačios viduriu arba krašto.

dovanu-pakavimas012_004

5. Prieš lenkdami antrajį popieriaus galą, jį šiek tiek (2-5 cm) užlenkite į vidų. Užklojus antrąjį galą ant pirmojo išeis gražesnis vaizdas, nes nesimatys popieriaus kirpimo žymės. Sujungimo vietą suklijuokite permatoma lipnia juosta.
Patarimas: dar “švaresniam” vaizdui išgauti galite naudoti dvipusį dovanų popierių.

dovanu-pakavimas012_005

6. Sulenkite popierių dovanos galuose pagal tokią schemą: nulenkite žemyn viršutinį popieriaus galą ir pirštais spausdami padarykite taip kaip eina linijas popieriaus dešinėje ir kairėje pusėse. Susidaro tarsi 2 dėžutės sparnai. Dabar juos prispauskite prie dėžės galo ir galiausiai “pakelkite” likusį apatinį trikampį popieriaus galą. Priklijuokite permatoma lipnia juostele vienoje ar keliose vietose ir taip sutvirtinkite dovanos pakuotę, kad ši neišsivyniotų.
Patarimas: jeigu paskutinis trikampis popieriaus galas yra per ilgas ir užsilenkia ant dėžutės viršaus tai yra 2 būdai tai pataisyti. Pirma, galite nereikalingą dalį tiesiog nukirpti, arba, antra – užlenkite nereikalingą galą į vidų.

dovanu-pakavimas012_006

7. Tą pačią procedūrą atlikite su antruoju dėžutės galu.

ipakuota dovana

8. Paskutiniai pagražinimai. Pridėkite įvairių papuošimų: juostelių, kaspinėlių dekoratyvinių iškarpų ir t.t. taip dar labiau “pakelsite” savo dovanos vertę.

Video, kaip vyksta dovanų pakavimas:

Kitos pastabos:

Nuplėškite visas kainas nuo dovanos. Nėra nieko labiau erzinančio pakuojant dovaną, kaip netikėta mintis, jog pamiršote nuplėšti kainą. Jeigu kainos neįmanoma pašalinti, tai bent jau naudodami juodą markerį ją užtušuokime. Kitas triukas nuplėšti kainą yra panaudoti stiprią lipniąja juostą, kurią užklijuokite ant kainos viršaus ir po kiek laiko nuplėškite. Kaina turėtų nusiplėšti kartu su lipnia juosta. Juk nenorėtumėte, kad sovanos gavėjas pastebėtų, jog daiktas pirktas per kokią nors Maximos akciją?

Jei dovana ne kubo ar stačiakampio formos, tai geriau ją įdėkite į kokią kitą dėžutę. Taip žymiai palengvės pakavimo procesas ir nebus negražių popieriaus klosčių, ties tuščiomis dovanos ertmėmis.

Lipnios juostos sujungimams priklijuoti naudokite tik tiek, kiek reikia, kad laikytų ir gavėjui nereiktų mačetės jai išvynioti.

PrastaiPuiku (10 votes, average: 9.10 out of 10)
Loading...
  1. , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy