Kaip Sutaupyti Spausdintuvo Rašalo?

taupiausi-sriftai Spausdintuvus gaminančios kompanijos didžiąją dalį pelno uždirba ne iš spausdintuvų, bet iš rašalo kasečių. Ar niekada nepagalvojote, kodėl rašalas taip brangiai kainuoja. Aišku, rašalo kasečių papildymas kainuoja pigiau nei naujos kasetės pirkimas, tačiau yra dar vienas triukas, kaip sumažinti rašalo naudojimą, o tuo pačiu ir sutaupyti pinigų.

Išeitis – naudoti tokius šriftus, kuriuos tą patį teksto kiekį užrašytų užimdami mažesnį plotą, t.y. spausdintuvas turėtų spausdinti mažiau taškelių.

Nustatyta, kad iš dažniausiai visuose kompiuteriuose instaliuotų šriftų, mažiausiai rašalo sunaudoja Garamond ir Courier.

Žemiau matote, kaip šriftai išsidėsto pagal ekonomiškumą spaudinant.

taupiausi-sriftai2

Jeigu norite dar labiau sutaupyti, patartina instaliuoti itin ekonomišką šriftą Spranq_eco_sans_regular.ttf. Jame yra paliktos mažos skylutės pačiose raidėse, todėl spausdinimas taps dar efektyvesnis ir pranešimas apie besibaigiančią spausdintuvo dažų kasetę nepradės erzinti taip greitai kaip anksčiau. Tiesa, vienintelis trūkumas, kad šis taupusis šriftas neturi lietuviškų raidžių, todėl labiau tiks asmeninio naudojimo ne itin svarbiai informacijai spausdinti (receptams, konspektams ar dainų tekstams)

Beje, įdomus faktas: Hario Poterio knygos spausdinamos būtent Garamond 12pt dydžio šriftu.

PrastaiPuiku (3 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...
  1. , , , , , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy