Medinių Grindų Priežiūra

medines grindys

medines grindys

Natūralios medienos grindys suteikia namams jaukumo, bet joms reikia išskirtinės priežiūros. Netinkamai prižiūrimos medinės grindys ilgainiui praranda estetinę išvaizdą, tada jas tenka atnaujinti, o tai kainuoja kur kas brangiau nei kasdienės priežiūros priemonės.

KAIP PRIŽIŪRĖTI
• Natūralus medis reaguoja į temperatūros ir santykinės oro drėgmės pokyčius. Patalpose, kur įrengtos medinės grindys, būtina palaikyti 50-65 proc. santykinę oro drėgmę ir +18-22 °C temperatūrą.
• Medines grindis geriausia valyti sausai – siurbti dulkių siurbliu.
• Grindų negalima valyti labai drėgna šluoste – ji turi būti gerai išgręžta. Medinėms grindims valyti patartina įsigyti specialią šluostę. Taip pat jokiu būdu negalima palikti grindų šlapių. Nuo drėgmės pertekliaus gali pradėti juoduoti lentų sujungimo siūlės.
medines grindys• Medinėms grindims valyti naudokite specialias priežiūros priemones. Jose yra medžiagų padengiančių medieną apsaugine plėvele, kuri apsaugo nuo trinties ir įbrėžimų, neleidžia prilipti purvui, pasodrina grindų spalvą, atkuria blizgesį. Jei naudosite netinkamas priežiūros priemones, pažeisite apsauginį lako, alyvos ar vaško sluoksnį, mediena taps neatspari drėgmei ir purvui.
• Prie lauko durų patleskite kilimėlį kojoms nusivalyti, kad purvas, smėlis ir drėgmė nuo batų nepatektų ant medinių grindų ir jų nesugadintų. Po baldų kojelėmis užklijuokite veltinio gabalėlius, kad stumdomi baldai nesubraižytų grindų. Plastmasinius kėdžių ratukus pakeiskite guminiais, po kėdėmis su ratais patieskite specialius kilimėlius.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , , , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy