Kas Yra Laimingas Ir Kokio Amžiaus? Moterys ar Vyrai?

donaldas trumpas Žymusis verslininkas milijonierius Donaldas Trump’as savo tinklaraštyje rašo apie tai, kuri lytis, vyrai ar moterys yra laimingesni ir kokiu amžiaus periodu.

Ar laimingas(-a) esi šiandien? Koks Jūsų amžius? Mokslininkai sako, kad tarp amžiaus ir laingumo yra koreliacija (ryšys).

Akivaizdu, jog “laimės taškas” yra maždaug ties 40 metų amžiumi. Prieš tai, anot Southern California universiteto ekonomisto Richard’o Easterlin’o, moterys yra laimingesnės nei vyrai. 20-metės ir 30-metės yra apskritai labiau patenkintos savo asmeniniu gyvenimu ir karjera. Tuo tarpu vyrai patiria liūdniausią periodą būdami tarp 20 ir 30 metų amžiaus. Jie vis dar yra nepasiekę karjeros viršūnės, dauguma yra nevedę ir bando surasti savo gyvenimo prasmę.

vidutinio amziaus krizeBet kai amžiaus laikrodis priartėja prie didžiojo 4-0, vyrų ir moterų laimės skalės pasikeičia vietomis. Vyrai staiga pasiekia karjeros aukštumas ir gauna gerą atlyginimą, gali nusipirkti ką nori ir kada nori. Jie paprastai jau turi savo asmeninį gyvenimą, kuris turi tam tikrą tvarką. Gyvenimas tampa pilnai spalvotas

Deja, moterys, pasiekusios šią amžiaus ribą dažnai atsitrenkia į vadinamasias “stiklo lubas’”, jų motinystės vaidmuo pradda mažėti ir jos dažnai nėra patenkintos asmeniniu gyvenimu.

Kai kas įvardija tai kaip vidutinio amžiaus krizė, tačiau p. Trump’as teigia, kad šiais laikais 40 metų nebėra gyvenimo vidurys.

Galite būti laimingi ar nelaimingi bet kuriuo amžiaus laikotarpiu, viskas priklauso nuo to, koks yra jūsų gyvenimas konkrečiu momentu.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy