Šis 87KG Milžinas Pitbulis Paneigia Visus Kritikų Teiginius

Susipažinkite, tai Halkas, pitbulis iš New Hempšyro. Būdamas vos 18 mėn. amžiaus jau sveria 87kg ir pelnytai gali vadintis didžiausiu pitbuliu pasaulyje.

pitbulis

Šuo gyvena Grenanų šeimoje. Jo šeimininkai Marlonas ir Liza vadovauja K9 šunų veislynui, kuris specializuojasi ties pitbulterjerais.

pitbulis-2

Šios veislės šunys dažniausiai naudojami žmonių ir turto apsaugai. Tačiau Grenanų šeima nori paneigti visus stereotipus apie šią veislę.

Nepaisant savo ispūdingų ir kartu grėsmingų proporcijų, Halkas yra pats mieliausias šeimos draugas ir dažnai žaidžia su jauniausia šeimos atžala Džordanu.

pitbulis-3

“Aš nė sekundei nesijaudinu, kai sūnus būna šalia šuns. Pitbuliai yra nepakartojami šeimos draugai. Šunys praeina intensyvius mokymus ir menki dalykai, kurie galėtų suerzinti paprastus šunis, Halko nė kiek nepaliečia, – sako Džordano mama Liza. “Veislė nėra svarbu, svarbiausia, kaip auginamas ir treniruojamas šuo.

Marlonas prideda: “Svarbiausia, kiek rūpesčio ir meilės įdedi augindamas šunį. Mes mylime savo šunis. Kiekvieną dieną skiriame jiems visą savo dėmesį ir turime viltį, kad žmonių nuomonė apie pitbulius pasikeis į gerąją pusę”.

Halkas yra laikomas pilnaverčiu šeimos nariu ir, anot Marlono, jis niekada nesvarstytų galimybės parduoti Halką, kad ir kokią pinigų sumą kas nors pasiūlytų.

Būdamas 18mėn. amžiaus, Halkas dar net negalėtų būti vadinamas suaugusiu šunimi ir egzistuoja tikymybė, kad jis dar labiau paaugs.

Halkas maitinamas savo šeiminkės Lizos.

pitbulis-4

Gero šuns turi būti daug.

pitbulis-5

Dresavimas su Liza

pitbulis-6

PrastaiPuiku (1 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...
  1. , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy