Vonios Kambario Interjeras

Vonios kambarys – tai privati erdvė, kuri atspindi asmenybės individualumą, gyvenimo būdą, ir atlieka pagrindinę funkciją – tarnauja žmogui. Ši patalpa visais atžvilgiais turėtų būti maloni ir patogi – nes ten prasideda ir baigiasi mūsų diena.

Yra trys pagrindinės vonios kambario zonos: dušas arba vonia, klozetas, asmeninės priežiūros vieta.

Dušo kabina

Renkantis dušo kabiną reikia prisiminti keletą aktualių smulkmenų. Pagrindinis dušo kabinos elementas – teisingai pasirinktas dušo padėklas. Nedideliuose vonios kambariuose arba įrengiant dušo kabiną patalpos kampuose, dažnai pasirenkama pusapvalė ar penkiakampė jos forma – taip sutaupoma vietos. Siekiant sumažinti bėgančio vandens garsą, padėklai apipurškiami poliuretano putomis, tokiu būdu jis tampa ir šiltesnis. Paprastai dušo kabinos yra 179 cm, 185 cm, 190 cm aukščio. Stiklo konstrukcijos dušas – vonios kambario puošmena. Planuojant vonios kambario interjerą galima rinktis standartines dušo kabinas ir pagamintas pagal individualius projektus.

Vonia

Vonios tarnavimo laikas priklauso nuo storio, o kaina – nuo medžiagų, iš kurių ji pagaminta. Pigiausios – plastikinės vonios. Populiariausioms akrilinėms vonioms suteikiama net iki 30 metų garantija. Jos pasižymi antibakterinėmis savybėmis, yra tvirtos ir ilgaamžės, šilumai nelaidžios nė kiek ne prasčiau nei ketaus vonios. Butams, kurių vonios kambariai nedideli, vertėtų rinktis trumpesnes, bet gilesnes vonias, kad nebūtų jaučiamas diskomfortas. Planuojant didesnę vonios kambario erdvę, Norint susikurti įdomesnį vonios kambario interjerą galima išsirinkti net kampines ir hidromasažines vonias.

Klozetas

Renkantis šį įrenginį reikėtų atkreipti dėmesį į vandens nuleidimo mechanizmo patvarumą. Daugelyje klozetų numatytas ekonominis vandens nuleidimo režimas: vietoj 6 ar 9 litrų vandens nuleidžiama tik 2 ar 3 litrai. Keraminiai unitazai montuojami ant betoninių arba plytelėmis dengtų grindų ir tvirtinami varžtais, sraigtais arba tiesiog klij uojami prie pačių grindų. Aksesuarai ir vonios kambario baldai

Tinkamai parinkti aksesuarai suteikia erdvei savitumo ir elegancijos. Tai įvairios lentynėlės, kabliukai, pakabos, laikikliai stiklinėms, muilinėms, rankšluosčiams, tualetiniam popieriui. Baldai ir vonios įranga turi būti priderinta prie vandens maišytuvo, gyvatukų, vonios ar praustuvo. Kuriant vonios kambario interjerą, išsirinkite kokybiškus vonios baldus bei kitą vonios įrangą, kurį tarnautų ilgus metus.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Komentarų nėra. Būkite pirmas

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy