Daržovių Pyragas

Apple Pie-31Jeigu laikotės dietos, bet negalite atsispirti konditerijai išsikepkite šį skanų daržovių pyragą ir vaišinkitės su visa šeima.

400 g miltų, 1 pakelis sausų mielių, 125 ml pieno, 100 g sviesto, 4 kiaušiniai, žiupsnelis druskos, 2 morkos, 300 g žiedinių kopūstų, 1/2 žalios ir 1/2 raudonos paprikos, 100 g fermentinio sūrio, 150 g grietinėlės, prieskonių (pipirų,druskos pagal skonį), saujelė lukštentų saulėgrąžų.

Iš miltų, mielių, pieno, tirpinto sviesto, dviejų kiaušinių ir druskos užmaišyti tešlą. Tešlą pyragui šiltai palaikyti 30 min.

Žiedinį kopūstą išskirstyti ir 5 min. virti pasūdytame vandenyje. Po to išgriebti ir palikti kiaurasamtyje, kad nusivarvėtų. Į tą patį vandeni suberti supjaustytas morkas ir virti 3-4 min., išgriebti. Paprikas supjaustyti šiaudeliais.

Tešlą iškočioti, pakloti riebalais išteptą formą, ant pyrago viršaus sudėti daržoves. Grietinę sumaišyti su 2 kiaušiniais, tarkuotu olandišku sūriu, paskaninti prieskoniais ir supilti ant daržovių. Ant daržovių pyrago viršaus pabarstyti pakepintų saulėgrąžų.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , , , , , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy