Akmenys Ir Jų Gydomosios Savybės [Gintaras, Agatas, Akvamarinas]

Ar žinote, kad rinkdami dovaną iš natūralių akmenų sau ar artimam žmogui, galite įsigyti ne tik papuošalą? Tinkamai parinktas akmuo gali padėti įveikti įvairius negalavimus ne tik jums, bet ir vaikams, anūkams.

Kaip parinkti?

Akmens jėga yra jo skaidrume ir spalvos švarume. Taigi, rinkdami akmenį, apžiūrėkite jį natūralioje šviesoje: defektai, pūslytės ir patamsėjimai sustiprina neigiamas akmens savybes. Jei perkate sau – pasitikėkite intuicija: „jūsų“ akmuo privers jus atkreipti j jį dėmesį, jūs panorėsite jį paliesti.

Kaip nešioti?

Gemstone spiral bracelets - LabradoriteTik nusipirkę papuošalą, neskubėkite juo pasipuošti. Tegu paguli savaitę dėžutėje – tiek laiko užtenka išsisklaidyti neigiamai informacijai. Nenešiokite akmens pastoviai, nes akmuo iš „vaisto“ pavirs „nuodu“. Patys stipriausi akmenys – padovanoti nuoširdžiai arba paveldėti: jie turi daug teigiamos energijos. Atminkite, kad nupirktos brangenybės veikia ne iš karto: pavyzdžiui, briliantai tik po 7 metų pradeda skleisti gydomąsias savybes. Pačios pavojingiausios – vogtos brangenybės. Nerekomenduojama skolintis papuošalų, nes rizikuojate pajausti svetimas ligas.

AGATAS. Mėlynasis agatas normalizuoja skydliaukės veiklą, geltonasis gydo kvėpavimo ir virškinimo organus (ypač kepenis ir tulžies latakus), raudonasis „užmuša“ virusus ir teigiamai veikia širdies – kraujagyslių sistemą.

AKVAMARINAS padeda nugalėti nerimą ir užtikrina ilgalaikę ir sėkmingą santuoką.

CITRINAS padeda įveikti depresiją.

DEIMANTAI aktyvuoja medžiagų apykaitą, smegenų kraujotaką, mažina padidintą temperatūrą ir nuovargį.

GINTARAS padeda surasti naują meilę, tinka jautriems orų permainoms žmonėms – jis neutralizuoja magnetinių audrų neigiamą poveikį organizmui. Gintaro papuošalai turi priešuždegiminių savybių, teigiamai veikia skydliaukę, blužnį ir širdį. Jei jūsų antroji pusė rūko, padovanokite jam gintarinį kandiklį – jis sumažins vėžio tikimybę rūkoriui.

GRANATAS – motinystės akmuo. Padeda lengvai išnešioti ir lengvai pagimdyti kūdikį. Geltonos ir rudos spalvos granatas padeda sergantiems alerginėmis odos ligomis.

HEMATITAS nuo seno laikomas kraujo akmeniu. Jis greitai sustabdo kraujavimą, padeda užgyti žaizdoms. Jis teigiamai veikia kepenis, blužnį, kaulų čiulpus. Hematitas taip pat padeda esant potencijos sutrikimams, žindyvėms padidina pieno kiekį.

apyrankeKALNŲ KRIŠTOLAS veikia raminamai ir suteikia harmonijos, gydo sielos žaizdos.

PERLŲ vėrinys mažina arterinį kraujospūdį. Perlai – sveikatos indikatorius. Sergantis organizmas ardo, deformuoja perlus.

RUBINAS saugo nuo pačių sunkiausių ligų. Padeda gydyti kraujo ligas, lėtinį tonzilitą, stuburą ir sąnarius, saugo nuo epilepsijos priepuolių, padeda kovoti su depresija.

SAULĖS AKMUO suteikia optimizmo, pasitikėjimo savimi, gyvybingumo.

SMARAGDO žalia spalva ramina nervų sistemą ir mažina akių įtampą. Smaragdas taip pat labai naudingas širdies raume-niui, jis jaunina organizmą ir skatina ilgaamžiškumą. Geriausia smaragdą nešioti ant dešinės rankos mažylio.

TIGRO AKIS padeda nugalėti nerimą.

TURKIS gali diagnozuoti ligas. Jei žmogus sirgdamas nešioja papuošalus su turkiu, jis pakeičia spalvą. Kai sveikata pagerėja, turkio spalva atsistato. Turkis pagerina regėjimą, normalizuoja endokrininės ir nervų sistemos darbą, palengvina odos ir šlapimo organų ligas, gydo nemigą. Gydymo tikslais geriausia nešioti turkio karolius.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy