Kaip Numesti Svorio – Akupresūra

Nemažai žmonių yra išbandę akupresūrą įvairioms ligoms gydyti, tačiau tai, kad ši nesudėtinga terapija padeda atsikratyti ir antsvorio, daug kam naujiena. Išbandyk, net jei esi didžiausia skeptike – jei nepavyks atsikratyti nereikalingų kilogramų, tai bent jau geriau pažinsi savo kūną ir puikiai atsipalaiduosi!

Pasak netradicinių gydymo būdo šalininkų, mūsų sveikata ir savijauta priklauso nuo netrikdomo energijos tekėjimo kūno meridianais. Jei nors viename meridiane energijos tėkmė sutrinka ar sustoja, prasideda negalavimai, ligos, skausmai.

Energijos tėkmę galima atkurti įvairiais būdais. Vienas iš jų – atitinkamų kūno taškų dirginimas. Tai daroma dvejopai: akupunktūra ir akupresūrą. Akupunktūrą palik specialistams, o akupresūrą-tam tikrų kūno vietų spaudymą pirštų pagalvėlėmis – gali išbandyti pati. Kai nori numesti svorio, reikia masažuoti medžiagų apykaitos, virškinimo ir alkio pojūčio taškus. Šį metodą naudojantys specialistai pastebi, kad toks masažas gerina virškinimą, saugo nuo vidurių užkietėjimo, mažina apetitą ir spartina riebalų deginimą. Pakanka tik kartą ar du per dieną kelias minutes spaudyti tam tikrus kūno taškus. Rytų medicinos specialistai tikina, kad šis paprastas būdas duoda puikius rezultatus. Tereikia būti kantriai ir daryti tai sistemingai.

Kaip masažuoti?

Nurodytus taškus masažuok pirštų pagalvėlėmis: stiprokai spausdama suk nedidelius ratukus. Labai svarbu šių judesių kryptis (nurodyta strėlytėmis). Dažniausiai akupresūros taškai būna išsidėstę simetriškai abiejose kūno pusėse, o geriausias poveikis būna, kai abu simetriškus taškus masažuoji vienu metu. Jeigu masažuodama jauti šilumą, šiurpulį ar „skruzdėlyčių bėgiojimą”, vadinasi, viską darai teisingai. Iš pirmo karto nepavyksta? Nenusimink ir kantriai bandyk toliau. Išbandykite šį netradicinį būdą, kaip numesti svorio ir savo rezultatais pasidalinkite su kitais.

kaip-numesti-svorio

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy