Kelių Skausmas

Jei manote,kad kelių skausmas ir traškesys bei sąstingis sąnariuose yra negalavimas visam laikui, su kuriuo turite tiesiog susitaikyti, pagalvokite dar kartą. Net gydytojus nustebino gliukozamino ir chondroitino – dviejų natūralių junginių, naudojamų osteoartrito gydymui, poveikis.

Vienas tikrai nemaloniausių senatvės palydovų – sąnarių negalavimai. Jie sustingsta, pradeda skaudėti ir vis sunkiau tampa atlikti kasdienius veiksmus, kuriems anksčiau nereikėjo jokių pastangų, -bėgti, žaisti tenisą, važiuoti dviračiu ar ilgai vaikščioti. Bet ar jūs žinote, kad skaudantiems, traškantiems ir sustingusiems sąnariams galite padėti be vaistų ar chirurginės intervencijos?

Sugrąžinkite kremzlėms gyvenimą

Mokslas atrado, kad du natūralūs junginiai – gliukozaminas ir chondroitinas – gali sustabdyti su amžiumi susijusį kremzlių susidėvėjimą, dėl kurio pirmiausia ir blogėja sąnarių funkcija. Šios dvi medžiagos, esančios sveikų sąnarių kremzlių
sudėtyje, gali būti vartojamos kaip mitybos papildas. Nustatyta, kad tai yra saugus būdas apsaugot ir atkurti pažeistas kremzles.

Pagrįsta tyrimais

Daugybė tyrimų parodė, kad gliukozamino ir chondroitino papildai stabdo kremzlės susidėvėjimą, labiausiai kelių sąnariuose. Šie stambaus masto klinikiniai tyrimai atskleidė, kad gliukozamino papildai:

  • slopina skausmą lygiai taip pat efektyviai, kaip ir sintetiniai vaistai nuo uždegimo;
  • gerina sąnarių funkciją;
  • praktiškai neturi šalutinio poveikio.

Kas yra osteoartritas?

Visi esame girdėję posakį „susidėvėjo iki kaulo“,reiškiantį sąnarių kremzlės stygių, pasireiškiantį sergant osteoartritu. Tačiau iš tiesų šis posakis nėra visiškai teisingas, kadangi reguliari fizinė veikla padeda palaikyti pakankamą sąnarių kremzlių kiekį. Tiesą sakant, šiuolaikinis mokslas įrodė, kad tinkamai kremzlių veiklai ir atsinaujinimui reikiamų maistinių medžiagų jos gauna stimuliuojamos fizine veikla.

Gliukozaminas pigiau

Gliukozaminas pigiau

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy