Odos Priežiūra. Top10 Pavojų

Sandy FeetDauguma žmonių susidarė nuomonę, kad saulė yra priešas ir stengiasi kuo labiau nuo jos pasislėpti kaip nuo maro. Tokie žmonės gyvena nuolatinėje odos vėžio baimėje. Jie slepiasi nuo saulės, o jeigu jau tenka būti saulėtoje vietoje, galvoja, kad vienintelė galimybė išsigelbėti yra pasislėpti po storu chemikalu sluoksniu – kremais.

Tai kažkuria dalimi suprantama. Multimilijardinė odos priežiūros industrija, padedama didelių farmacijos kompanijų ir žiniasklaidos, formuoja nuomonę ir bando visus įtikinti, kad saulė yra Priešas Numeris 1, kai kalbama apie odos sveikatą.

Štai, ko jūs dažniausiai neišgirsite: saulės šviesa yra svarbi jūsų odai ir visapusei sveikatai. Gaukite pakankamai saulės šviesos ir jūs netgi sumažinsite riziką įvairių tipų vėžiniams susirgimams.

Kuo geri kremai nuo saulės, tai tik tuo, jog blokuoja UVA (ultravioletinius) spindulius. Tačiau, netgi ir čia kyla problema, nes jūsų odai reikia saulės šviesos, kad galėtų pasigaminti vitaminas D.

Tai didžiulė problema, nes vitaminas D yra gyvybiškai svarbus komponentas, kuris užtikrina sveiką beveik visų organizmo sistemų funkcionavimą. Vitaminas D yra vienas geriausių kovotojų su vėžiu pasaulyje.

15/52 blueAtlikti tyrimai parodė, jog vitaminas D 77% sumažina tikimybę susirgti bet kokia vėžio forma moterims vyresnėms nei 55 metai. Saulės šviesa 20 min per dieną šviesiaodžiams ir nuo 40 iki 80min per dieną tamsios odos žmonėms sumažina mirties tikimybę nuo 16 vėžio formų tiek vyrams, tiek moterims.

Kremai nuo saulės sunaikina visus šiuos saulės privalumus. Ir tai tik ledkalnuo viršūnė. Štai keletas kitų funkcijų, kurias saulės kremai panaikina neleisdami aktyvuoti D vitamino fabriko jūsų organizme.

Aktyvuotas vitaminas D Problema Vitamino D poveikis
Apsaugo nuo artrito ir širdies ligų Jūsų kūnas gamina per daug baltymo, kuris sukelia audinių tinimą. Išjungia geną, atsakantį už tai.
Kontroliuoja cukraus lygį kraujyje. Jūsų kasa turi gaminti daugiau insulino, kad sukontroliuotų cukraus lygį. Įjungia geną, gaminantį insuliną.
Reguliuoja kraujo spaudimą Jūsų kepenys gamina per didelį baltymo kiekį, kuris didina kraujo spaudimą Išjungia geną, kuris gamina šį baltymą.
Reguliuoja nuotaiką ir gydo depresiją Jūsų smegenys negamina pakankamai neurotransmitorių Padidina enzimų gamybą, kurie atsakingi už neurotransmiterių gamybą.

 

Ieškokite paslėptų pavojų sveikatai.

Fran on the beach 4Kremai nuo saulės ne tik blokuoja odos funkcijas, atsakingas už sveikatą ir gerą savijautą, tačiau tuose pačiuose kremuose ir kosmetikoje nuo saulės yra nemažai chemikalų, sukeliančių vėžį ir kitas odos problemas.

Sąrašas yra ilgas, o pavadinimai sunkiai ištariami, bet jei įdėmiau paskaitysite, kas parašyta ant daugumos kūno priežiūros priemonių smulkiomis raidelėmis, tai pamatysite šiuos chemikalų pavadinimus. Žemiau pateikiama top 10 sąrašas labiausiai toksiškų medžiagų jūsų odai ir jų poveikis sveikatai.

Cheminis ingredientas Pavojus sveikatai
1. PEG, polisorbatas, laureth, ethoxylated alcohol potencialus kancerogenas turintis dioksano
2. Propileno glikolis dermatitas, kepenų ir inkstų sutrikimai, blokuoja odos atsinaujinimą, sukelia niežulį
3. Sodium laurel, lauryl sulfate, ar sodium laureth sulfate (kartais žymima, jog iš kokosų ar kokoso produktas) susijungęs su kitais chemikalais tampa nitrosaminas, galingų vėžiniu agentu, įsigeria į odą per drėkinimo kanalus ir praleidžia kitus pavojngus chemikalus į odą.
4. Parabenai endokrinų disruptoriai, imituoja estrogenus ir sutrikdo hormonų balansą, sukelia vaisingumo problemų tiek vyrams, tiek moterims, didina vėžio riziką
5. PABA (oktil-dimetilas) atakuoja DNR ir sukelia mutacijas apšvietus saulei
6. Toluenas, (taip pat vadinasmas benzoic, benzil, butylated hydroxtoluenas) anemija, žemas raudonųjų kraujo kūnelių skaičius, kepenų ir inkstų pakenkimai, apsigimimai
7. Phenol carbolic rūgštis paralyžius, konvulsijos, koma, kvėpavimo sutrikimai
8. Akrilamidas krūties vėžys
9. OMC (octil-methocinnamatas) žudo odos lasteles
10. Mineralinė alyva, parafinas, petrolatum Padengia odą kaip plastikas ir užkemša poras sulaikydamas toksinus, lėtina odos atsinaujinimą, sutrikdo hormonų pusiausvyrą

Natūrali odos priežiūra

SummeredKritiškiau vertinkite visą reklaminę informaciją ir susikoncentruokite į natūralius ir sveikus produktus odos priežiūrai.

Antioksidantai užima pirmasias pozicijas kovoje su bet kokiais odos pažeidimais, nuo amžiaus sukeltų raukšlių, iki odos vėžio. Jie neutralizuoja laisvuosius radikalus, aktyvias molekules, kurios atakuoja kitas lasteles, mutuoja DNR ir skatina lastelių žūtį.

Žemiau pateikiami didžiausi laisvųjų radikalų priešai, kuriuos galima rasti visų natūralių maisto papildų sudėtyje:

Vitaminas C: Ne tik kovoja su laisvaisiais radikalais, bet ir sumažina uždegimą ir stiprina imunitetą. Vartokite po 500mg dukart per dieną su maistu.

Karotenoidai: Svarbus antioksidantas, ne tik padeda odai, bet ir gerina regėjimą, sumažina krūties ir plaučių vėžio riziką. Dienos norma 2500 IU

Vitaminas A: Kitas tirpus riebaluose vitaminas iš karotenoidų šeimos. Vartokite po 2500IU

Vitaminas D: Be aukščiau išvardintų naudingų savybių, tai taipogi geras antioksidantas. Vartokite 1000-2000 IEU per dieną.

Vitaminas E: pagrindinis odos sąjungininkas, 400IU per dieną pakankama dozė. Geriau žiūrėkite ant etiketės, kad būtų parašyta vitaminas E maišytas takoferolis, tai organinis junginys, geriausiai organizmo pasisavinamas.

Alfa lipoinė rūgštis: Universalus antioksidantas. ALA kovoja su laisvaisiais radikalais tiek riebaliniuose, tiek vandeniniuose kūno audiniuose. Ji taipogi perdirba ir prailgina kitų antioksidantų trukmę tokių kaip vitaminai A, C ir E. Norma 100mg per dieną.

Kofermentas Q10: kritinis antioksidantas, kurio reikia jūsų kūno lastelėms paversti maisto medžiagas į energiją. 30mg per dieną arba 60mg per dieną jei vyresnis nei 60 metų.

Ieškokite odos priežiūros priemonių, kurių sudėtyje yra natūralių ingredientų tokių kaip augalinių aliejų (palmės, kokosų ir jojoba). Juose yra daug fito nutrientų, antioksidantų ir amino rūgščių – pagrindinių statybinių blokų , kurių reikia odai regeneruotis, gyti ir augti.

Ekstraktai iš Aloe Vera alavijų augalo ramina odą ir saugo nuo saulės nudegimų. Mango sviestas veikia kaip efektyvus kremas nuo saulės ir nenuodija jūsų odos.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
1 komentaras

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy