Odos Gaminių Priežiūra

Odinių drabužių negalima laikyti polietiliniuose maišuose. Naudokite medvilninius arba lininius maišus. Odinius sijonus ir kelnes kabinkite tik už juosmens, nes atsiras sulinkimų. Odinius gaminius minkština glicerinas. Jo mažas kiekis greitai susigeria ir netepa kitų daiktų. Apsitrynusias vietas galima patrinti šviežia apelsino žievele. odiniai batai

Natūralios odos paltą, striukę, rankinuką, lagaminą, pirštines ar drabužių papuošalus galima išvalyti ir atnaujinti. Ištirpinkite lygiomis dalimis vaško ir terpentino, sumaišykite ir ištepkite odą sudrėkintu šiame tirpale odos tamponu. Po to išdžiūvusią odą trinkite iki blizgesio vilnoniu skudurėliu. Galite valyti ir flanelės skudurėliu, suvilgytu plakto kiaušinio tryniu.

Odinius paltus, striukes galima valyti vandeniu su muilu ir amoniaku, paskui gerai nušluostykite ricinoje pamirkytu skudurėliu. Šlapius odinius drabužius reikia džiovinti ant pakabos normalioje kambario temperatūroje arba lauke, bet ne prie radiatorių, krosnių.

Zomšinius gaminius retkarčiais nušluostykite švaria gumuota medžiaga arba kempine. Ypač apykakles, rankogalius, alkūnes, kišenes, o atšerpetojusius sulinkimus galima patrinti smulkiausiu švitriniu popieriumi. Jei zomšiniai gaminiai nelabai sutepti, juos galite išvalyti smulkia druska, tačiau dažnai to kartoti nepatartina, nes zomšas gali nusitrinti ir pradėti blizgėti.

Dirbinius iš kiaulės odos ir chromo patartina valyti vandens ir acto skiediniu. Išdžiūvusią odą ištepkite išplakto kiaušinio baltymu, įlašinus truputį terpentino,ir blizginkite minkštu medvilniniu skudurėliu.

PrastaiPuiku (1 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...
  1. , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy