10 Mitų Apie Grožį (Celiulitas, Odos priežiūra, Plaukai)

Deja, ne viskuo, ką išgirstate apie grožį kitų lūpų, galima tikėti. Šį kartą pateiksime keletą labiausiai paplitusių mitų, aktualių savo veido ir kūno grožiu besirūpinančioms moterims.

1. Specialus apsauginiai kremai smarkiai žaloja viršutinį odos sluoksnį

Netiesa. Jei prieš deginimąsi soliariume patepsite veidą ir kūną specialiu apsauginiu kremu, būsite garantuota, kad nenusvilsite odos. Be to, įdegis bus ryškesnis nei tiek pat minučių kaitinant švarią odą. Jis kiek ilgiau išliks, po procedūros reikės mažesnio kiekio kūno drėkiklio. Vis dėlto, jeigu oda nelabai sausa, juolab jums gražesnis švelniai rusvas nei šokoladinis įdegis, medikai pataria soliariume kaitintis nesitepus specialiu kremu, nes iki šiol neištirtas jame esančių cheminių medžiagų poveikis odai. Pasak specialistų, prieš procedūrą ir po jos odą reikėtų sudrėkinti mėgstamos konsistencijos drėkinamuoju preparatu.

2. Platintojų parduodama kosmetika yra prasta

Netiesa. Kiekvienos moters odos poreikiai ir finansinės galimybės skirtingos. Jeigu kuriai labai tinka iš platintojų įsigytas kremas, vadinasi, jis geras, nes veikia.
Jei maga įsigyti grožio preparatą iš platintojo, prisiminkite: kiekvienas gamintojas supranta, kad jeigu jo priemonės niekam netiks, jų nepirks ir pelno nebus. Todėl investuoja į kokybę, kosmetika atitinka tokiems gaminiams keliamus reikalavimus.

3. Specialūs odos, nagų ir plaukų būklę gerinantys maisto papildai tėra reklaminis triukas

Netiesa. Įvairiais vitaminais, mineralais bei aminorūgštimis papildyti preparatai stiprina organizmą ir kartu pagerina plaukų, odos bei nagų būklę. Pasak specialistų, nereikia laukti, kol plaukai ims slinkti kuokštais, nagai pradės sluoksniuotis ar lūžinėti, oda praras sveiką spindesį – pavasarį ir rudenį profilaktiškai reikėtų išgerti pakuotę minėto’maisto papildo. Žinoma, prieš jį įsigyjant, būtų gerai pasikonsultuoti su šeimos gydytoju dėl vartojimo kurso trukmės.

4. Celiulitą galima įveikti vien tik su geros kokybės specialiu serumu

Netiesa. Specialus serumas-tik viena iš priemonių kovojant su celiulitu. Norint maksimaliai sustangrinti suglebusią šlaunų bei sėdmenų odą, būtina pakoreguoti kasdienį valgiaraštį, reguliariai sportuoti, o specialų serumą derinti su masažu. Suglebusią šlaunų bei sėdmenų odą palankiai veikla ir reguliarus masažas kontrastinio vandens srove, vonios su jūros dumblių ekstraktu ar beržų lapų ištrauka, infraraudonųjų spindulių pirtis. Pasak japonų mokslininkų, šių spindulių skleidžiama šiluma gerina organizmo funkcijas, atpalaiduoja raumenis, šalina iš organizmo toksinus ir mažina celiulitą.

5. Plaukus specialiomis žnyplėmis galima tiesinti nors ir kasdien

Ritratto - PortraitNetiesa. Nė iš vieno profesionalaus kirpėjo ar plaukų stilisto to neišgirsite. Kiekvienas patars plaukų žnyples naudoti kiek įmanoma rečiau, tik ypatingomis progomis, pavyzdžiui, darantis šventinę šukuoseną.
Dažnai naudojamos elektrinės tiesinamosios žnyplės smarkiai išsausina plaukus, o kartais ir pažeidžia jų struktūrą. Mažiau plaukams kenkia keraminės plaukų žnyplės, todėl jas galima naudoti kiek dažniau. Turite žinoti, kad specialiomis žnyplėmis tiesinami tik sausi plaukai – drėgni gali smarkiai nusvilti. Jeigu plaukus žnyplėmis tiesinate gana dažnai, reguliariai juos gaivinkite specialiais drėkinamai – šiais ir maitinamaisiais pažeistų plaukų preparatais.

6. Kūno kremas netinkamas pėdoms tepti

Netiesa. Juo drąsiai galima tepti ir pėdų odą. Tiesa, jeigu ji smarkiai sugrubusi, sudūkinėjusi ar kitaip pažeista, maitinamasis pėdų kremas veiksmingesnis nei kūno odą puoselėjantis preparatas.
Riebesnį kūno kremą galima naudoti vietoj specialios pėdų kaukės. Pastebėjusi, kad baigėsi kūno kremo galiojimo laikas, kurį laiką jį dar galite naudoti pėdoms švelninti.

7. Kremuose esantys antioksidantai veikia tik odos paviršių

Netiesa. Grožio preparatuose esantys antioksidantai (vitaminai A, C, E, beta karotenas, selenas ir kt.) įsiskverbia į gilesnius odos sluoksnius ir ten ima veikti, t. y. neutralizuoja odos senėjimą spartinančius laisvuosius radikalus. Vis dėlto, siekiant pristabdyti natūralų odos senėjimą, labai naudinga dalį antioksidantų gauti ir iš vidaus, t. y. su maistu ar iš specialių maisto papildų.

Tyrimais nustatyta, kad su odos senėjimu itin aktyviai voja vitaminai E ir C.

8. Nagų lakas greitai nudžiūsta, jeigu plaštakos perliejamos lediniu vandeniu

Netiesa. Bet koks skystis nagų lakui kenkia. Jeigu lako sluoksnis po vandens srove ir neiš-skys, tikrai trumpiau laikys. Jeigu dažnai prisieina paspartinti lako džiūvimą, geriausiai įsigyti specialų purškiamąjį lako džiūviklį arba nagus lakuoti itin greitai džiūstančių laku. Bet kur kas geriau tokios priemonės vengti – lėtai kietėjantis lakas ant nagų išsilaiko ilgiausiai.

9. Kūno negalima prausti gabaliniu muilu

Netiesa. Jeigu kūno oda normali, nekelia didelių problemų, ją drą siai galima prausti gabaliniu, t. y. kosmetiniu bešarmiu muilu. Sausai kūno odai prausti ypač tinkamas kosmetinis maitinamasis muilas su migdolų, sėmenų ar avokadų aliejumi, abrikosų ar riešutų pieno ištraukomis, alyvuogių aliejumi. Normalią kūno odą gerai prausti drėkinamuoju ar vadinamuoju kremi-niu muilu, papildytu tiek drėkinamosiomis, tiek maitinamosiomis medžiagomis. Tokią odą palankiai veikia įvairių žolelių ekstraktai, pieno baltymai, medus.
Jeigu kūno oda riebi, juolab linkusi spuoguotis, išbandykite dezinfekcinį poras sutraukiantį gabalinį muilą su siera.

Rochelle in the kitchen10. Gelio nagai labiau kenkia natūraliems nagams nei akrilo

Netiesa. Priešingai – nagams formuoti naudojamas elastingas gelis netrukdo nagams kvėpuoti, sugerti drėgmę iš specialios kosmetikos, todėl natūraliems nagams kenkia minimaliai. O ant nagų užteptas akrilas labai stipriai sukietėja, dėl to, manoma, natūraliems nagams kenkia labiau. Jeigu sunku apsispręsti, geliu ar akrilu koreguoti negražią nagųformą, pasitarkite su profesionalia manikiūrininke. Taip pat reikėtų prisiminti šiuos dalykus; akriliniai nagai formuojami ant natūralių nagų tepant sparčiai kietėjančią košelę, paruoštą Iš specialaus skysčio ir akrilo miltelių; formuojant gelio nagus, natūralūs nagai iš pradžių pailginami specialiais plastikiniais nageliais (tipsais), tada ant jų tepamas gelis ir džiovinama UV spindulius skleidžiančia lempa; norint pašalinti gelio nagus, reikia laukti, kol jie patys nuaugs, o akrilo nagai nuo natūralių nagų atšoka pamirkius pirštu galiukus specialiame skystyje.

VEGA HAIR SKIN NAILS Formula N 30
maisto papildas, siekiantiems palaikyti
gerą sveikų plaukų, odos ir nagų būklę. 26 sudėtyje esančios veikliosios medžiagos ne tik padeda palaikyti gerą
plaukų, odos, nagų būklę, bet ir visą organizmą.
Aminorūgščių kompleksas dalyvauja detoksikacijos procesuose, reikalingas kraujo cirkuliacijai j odos, plaukų ir nagų audinius. Antioksidantai padeda išlaikyti sveiką, lygią ir elastingą odą, sveikus plaukus ir nagus, padeda apsaugoti organizmą nuo ardomojo oksidacinio streso poveikio, stimuliuoti kolageno sintezę. Mikroelementų ir vitaminų derinys palaiko sveiką raumenų sistemą bei visą organizmą.
Tinka vegetarams. Sudėtyje nėra laktozės, želatinos, dirbtinių dažiklių, skonį suteikiančių medžiagų, genetiškai modifikuotų baltymų ir konservantų.

PrastaiPuiku (1 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...
  1. , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy