Avalynės Valymas Ir Priežiūra

Avalynei labai kenkia tirpstantis sniegas, nes jis įsigeria į odą. Pasivaikščioję po sniegą, jį tuoj pat nupurtykite ir ištepkite odą riebiu kremu, o po kiek laiko nuvalykite.

two thirty one: GleamNeavėkite naujų batų, jei žinote, kad reikės eiti per lietų. Geriausia juos pradėti avėti, kai lauke sausa. Batų apačia aplimpa smiltelėmis, ir jie mažiau šlampa. Jeigu avalynė nepatogi, spaudžia, pamėginkite ištepti ją iš viršaus kremu veidui. Po to apsiaukite ir porą valandų panešiokite.

Kietas naujų batų užkulnis kartais nutrina kulną. Prieš audamiesi, patrinkite šią batų vietą žvake, drėgnu muilu arba suvilgykite spiritu. Daugelis žmonių, eidami šlapiais šaligatviais, apsitaško kelnes, kojines. Siūlome tokią išeitį : prisiklijuokite prie batų puskulnių rievėtos gumos gabalėlius taip, kad rievės su batų išilginiu pjūviu sudarytų 30 laipsnių kampą. Tinka, pavyzdžiui, guma, vartojama pakalti po slidžių apkaustais. Kelnės mažiau apsitaškys ir tuomet, jei batų puskulniuose padarysite 4 mm pločio ir gylio įpjovą statmenai batų išilginiam pjūviui.

Kad moteriški aulinukai nevirstų ant grindų prieškambaryje, siūloma juos susegti skalbinių segtuku.

Greitas būdas avalynei džiovinti ; siurbiamąjį dulkių siurblio vamzdį įsukite taip, kad pro jį oras būtų pučiamas tiesiog į bato vidų. Per pusvalandį taip galima ne tik išdžiovinti, bet ir išvėdinti guminius ar odinius batus. Toks džiovinimas batams nekenkia.

Batus ilgiau nešiosite, jei leisite jiems „ pailsėti „ – vienus pakeisite kitais nors laikinai.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy