Pomidorai

pomidorai
• Pomidorai neprinokę greičiau prinoks, jei juos sudėsite į puo­dą drauge su prinokusiu obuoliu ir uždengsite dangčiu. Kad po­midorai ilgiau būtų švieži, sudėkite viena eile koteliais į viršų.

Jeigu norite turėti šviežių pomidorų iki sausio mėnesio, tai atrinkite žalius sveikus vaisius, kiekvieną suvyniokite į popierių ir sudėkite į dėžutę arba pintinę, kurioje patiesta šiaudų. Laiky­kite 11 – 13 C temperatūroje tamsioje vietoje.

Pomidorus rudenį ilgiau išlaikysite šviežius, jei visą krūmą pakabinsite vėsioje vietoje, šitaip pakabinti nenunokę vaisiai, pa­mažu nunoksta. Labai naudinga, kasdien išgerti stiklinę pomidorų sulčių, ga­lima į jas įdėti truputį susmulklntų petražolių lapelių ir skiltelę susmulkinto česnako.

pomidoraiPomidorų sulčių nelaikykite metaliniame inde.

Kad pomidorų tyrė nepelytų atvirame inde, apibarstykite ją smulkia druska ir užpilkite saulėgrąžų aliejumi. Galite paviršiuje padėti supjaustytų česnako gabalėlių, pabarstyti sutrintų sausų krienų lapų. Stiklainį pridenkite stikliniu arba plastmasiniu dang­teliu.

• Kad lengvai nusiluptų pomidorų odelė, panardinkite juos ke­lioms sekundėms į verdantį vandenį, po to perliekite šaltu van­deniu.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy