Skėčio Priežiūra

sketisJeigu skėtis, pradėjo leisti vandenį, tai išskleistą jį ištrinkite šluoste, suvilgyta spiritu. Išdžiuvęs skėtis vėl tiks naudoti.

Kad audeklas neišsitemptų ir išskleidus nekabėtų, šlapių skėčių niekada nedžiovinkite iki galo išskleistų. Nesuskleiskite neišdžiūvusių (ypač kaproninių) skėčių.

  • Jeigu drėgną skėtį sulankstysite, tai po kurio laiko jausite, kad jis dar drėgnas, atsiras nemalonus kvapas, todėl skėtį palaikykite po dušu, paskui išdžiovinkite pusiau išskleistą.

Nešvarų skėtį plaukite šiltu vandeniu su skalbikliais, skirtais sintetiniams audiniams plauti, paskui išskalaukite ir išdžiovinkite. Dėmes valykite perpus atskiestu 9% actu arba skalbiklių košele.

  • Juodas skėtis naudojamas ilgainiui nublunka, įgauna nemalonų kvapą. Kad atsinaujintų, jį išvalykite šepečiu, suvilgytu juoda kava arba stipria arbata.

Kad sudedamas skėtis veiktų neužsikirsdamas, retkarčiais pastatykite jį išskleistą (gaubtu aukštyn) po šiltu dušu. Nuo šilumos audinys vienodai išsitempia ir išdžiūvęs išsaugo formą.

  • Šiek tiek pradilusias skėčių vietas iš išvirkščiosios pusės patepkite bespalviu laku.

Kad, suglaudžiant skėtį, audinys lengvai slystu virbeliais, kiekvieną pritvirtinkite prie gaubto laisvomis siūlų kilpomis. Sagutę prisiūkite iš išvirkščiosios arba iš gerosios pusės atsižvelgdamos į tai, kaip susiskečia skėtis.

PrastaiPuiku (1 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...
  1. , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy