Zodiako ženklai. Skaitymas iš akių

■ AVINAS turi stiprų, dėmesį patraukiantį žvilgsnį, kuris išduoda jo polinkį vadovauti ir nenorą taikstytis su bet kokiu
prieštaravimu.
■ JAUTIS vienu žvilgsniu geba įvertinti sutiktojo socialinę ir visuomeninę padėtį. Jo akys spinduliuoja pasitikėjimą savimi,
geba nuginkluoti vien žvilgsniu.

■DVYNIAI mėgsta žvelgti pro pusiau nuleistus vokus, Žvilgsniu traukia artyn, o paskui staiga vėl apsimeta viskam abejingi. Flirtavimą žvilgsniu įvaldę tobulai. VĖŽYS tik pažvelgs ir… tuoj  slėpsis. Jis nepasitiki savo jėgomis. Vėžio žvilgsnis sklidinas vilionių ir tuo pat metu nedrąsus.

■Liūto akyse švyti saulė, jis atviras ir nuoširdus. Nė vieno kito ženklo atstovas nemoka taip aiškiai savo poreikių išreikšti žvilgsniu.

■ MERGELĖ žvelgia aiškiu ir tyru žvilgsniu, kuris atskleidžia disciplinuotą vidinį pasaulį.

■ SVARSTYKLĖS žvelgia elegantiškai, kiekvienas jų mirktelėjimas itin subtiliai traukia, ir tai užtikrina joms sėkmę bet kokiomis aplinkybėmis.

■ SKORPIONO žvilgsnis „sunkus” ir nervingas. Jam sunku ilgesniam laikui susitelkti į vieną objektą. Ryšių mezgimas akimis – ne jo arkliukas.

■ ŠAULYS – viliojimo akimis meistras. Užkariaujant priešingos lyties atstovų širdis, žvilgsnis yra patikimas ir galingas ginklas.

■ OŽIARAGIS tvirtai stovi ant žemės, tačiau kartais nuo jos atitrūksta ir tada žvelgia svajoklio akimis. Metamas žaibiškai greitai ir trumpam toks žvilgsnis – didelė pagunda.

■ VANDENIS žmones stebi išradingai. Jis turi ištisą žvilgsnių arsenalą ir naudoja jį pagal poreikį. Beje, labai sėkmingai.

■ ŽUVYS žvelgia gundomai ir provokuojamai, švelniai ir atsargiai. Galbūt todėl joms taip sunku atsispirti.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy